Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kardashian ailesinden anneler günü ‘Beeshee’si
Kardashian ailesinden anneler günü ‘Beeshee’si
Geride bıraktığımız pazar Kanye West sahibi olduğu kilisenin ayininde bir araya gelen Kardashian ailesi aynı zamanda anneler gününü de kutladı.
Magazin 13 Mayıs 2019 - 09:16

Televizyon dünyasının popüler ailesi Kardashianlar kendilerine ait televizyon programı üzerinden aile hayatlarına dair en özel detayları izleyenleriyle paylaşmaya devam ediyor. Televizyondan gelen şöhretle yetinmeyerek iş kadınlığına da atılan aile fertleri geride bıraktığımız pazar günü bir araya geldi. Kim Kardashian’ın kocası Kanye’nin kilisesinde pazar ayinine katılan aile fertleri sonrasında da anneler gününü kutladı. Kendall Jenner hariç tüm aile bireyleri annelik duygusunu tadarken böylesi özel bir günde bizdeki pişiyi andıran ve telaffuzu da tıpkı pişi gibi olan ‘Beeshee’ pişirdiler. Khloe Kardashian aile lezzetlerinden biri olan ‘Beeshee’nin hazırlık sürecini ve piştikten sonraki görüntüsünü paylaşmayı da ihmal etmedi.