Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hayat ve Hayal podyuma çıkıyor! Kardeş Çocukları 10. yeni bölüm 2. fragmanı geldi
Kardeş Çocukları 10. yeni bölüm 2. fragman bugün seyirci karşısına çıktı. Yayınlanan yeni fragmanda; Ümran'ın gözleri önünde Umay Hayat'a dimdik durmasını söylüyor. Hayat başına geleceklerden habersiz o geceye hazırlanıyor. Hayat ve Hayal podyuma çıkıyor. Umay kızlara onu temsil ettiklerini söylüyor. İşte Kardeş Çocukları 10. yeni bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 2 Nisan 2019 - 22:13

KARDEŞ ÇOCUKLARI 10. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


KARDEŞ ÇOCUKLARI 9. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Umay, Cemal’in hayatta olduğunun ortaya çıkmaması için Cemal ile konuşarak bu duruma el atmaları gerektiğini söylüyor. Ayrıca Cemal’in buralardan gitmesi gerektiğini ve Ümran’dan uzak olması gerektiğini söylüyor. Cemal hastalıklı bir şekilde ‘Ümran nerede ben orada’ diyor. Ümran Cemal’in ona gelmesiyle acı gerçekle yüzleşiyor. Umay’ın Cemal ile iş birliği yaptığını da öğreniyor. Ümran Cemal’i görür görmez ona bir yumruk indiriyor. Cemal Ümran’ı tehdit ederek Umay’ın kölesi olacağını onun da karısı olarak kalmaya devam edeceğini söylüyor.

HAYAT- HAYAL KAPIŞMASI

Hayat ve Hayal arasında ise bütün şiddetiyle Volkan krizi patlıyor. Hayal Hayat’ın odasına dayanıp ‘o iki yüzlü yalancı ile konuşacağım’ diyerek ortalığı birbirine katıyor. Kızlar arasında yaşananlar, herkesi etkiler.

YILDIRIM TEHLİKEDE

Cemal'in, Ümran'ı kıskançlığı artıyor. Bu durum Yıldırım için büyük tehlike arz ediyor. Yıldırım başına geleceklerden habersiz Ümran’ın sırlarını öğrenmeye başlıyor.

KARDEŞ ÇOCUKLARI SON BÖLÜM İZLE

REŞAT GEÇMİŞİN PEŞİNDE

Reşat, Umay ile Yıldırım arasında bir geçmiş bağı olduğunu öğreniyor. Yaptırdığı araştırma sonucunda Umay ile Yıldırım’ın birbirlerini tanıdığını öğreniyor. Yıldırım da o sırada Reşat için gerekli organın bulunduğu haberini getiriyor. Ama kafasında soru işaretleri ile boğuşan Reşat onları dağılmış bir halde karşılıyor. Bu arada Umay'ın gelecek planları Reşat için de sürpriz olur.

ÜMRAN UMAY’A SALDIRIYOR

Ümran kızını korumak diğer yandan da yalanlara karşı ayakta durmak zorunda kalıyor. Umay'ın ise kendi geleceğini Ümran'ın eline bırakmaya hiç niyeti yok. Ümran, Umay’ı yakalayıp ona saldırıyor. Umay’a hesap sorarak ‘sen benim yüzümden mi sevdiğim adamın koynuna girdin’ diyerek onu yerlerde sürüklüyor.

 

 

Son güncelleme: 11:54 - 03.04.2019