Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dikkat çeken detay… Kardeş Çocukları 10. yeni bölüm fragman/ilk sahne yayında! Kardeş Çocukları 9. son bölüm izle…
Dikkat çeken detay… Kardeş Çocukları 10. yeni bölüm fragman/ilk sahne yayında! Kardeş Çocukları 9. son bölüm izle…
Kardeş Çocukları 9. son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Yayınlanan 9. bölümde; Ümran, Cemal ile karşılaştıktan sonra kardeşi ile bir kez daha hesaplaşıyor. Hayat ile Hayal arasında Volkan krizi patlıyor. Yıldırım, Ümran'ın sırlarını öğrenmek isterken Cemal, Yıldırım için büyük bir tehlike haline dönüşüyor. Peki Kardeş Çocukları ilk bölümde başka neler yaşandı? Kardeş Çocukları 10. yeni bölümden ilk sahne yayınlandı. İşte dizi ile ilgili merak ettikleriniz..
Sozcu.com.tr
Magazin 24 Mart 2019 - 22:54

KARDEŞ ÇOCUKLARI 10. YENİ BÖLÜM FRAGMAN/İLK SAHNE

 

Kardeş Çocukları Star TV'de bu akşam son bölümü ile ekrana geldi. Kardeş Çocukları 9. bölümde; Ümran, Umay’ın yakasına yapııp hesap soruyor. Umay kendi yolunu çizerek, seçimleri bir kez daha Ümran’a bırakmıyor. Hayat ile Hayal arasında sesler yükseliyor. Volkan ve Hayat büyük gel gitler yaşıyorlar. Bu arada Cemal’de dur nedir bilmiyor. Ümran’ı Yıldırım’dan kıskanması yeni kötülüklere kapı açıyor. Kardeş Çocukları 10. Yeni bölümden ilk sahne yayınlandı. Haberimizden Kardeş Çocukları 9. son bölüm ilk bölüm özetini okuyabilirsiniz…

KARDEŞ ÇOCUKLARI 9. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Umay, Cemal’in hayatta olduğunun ortaya çıkmaması için Cemal ile konuşarak bu duruma el atmaları gerektiğini söylüyor. Ayrıca Cemal’in buralardan gitmesi gerektiğini ve Ümran’dan uzak olması gerektiğini söylüyor. Cemal hastalıklı bir şekilde ‘Ümran nerede ben orada’ diyor. Ümran Cemal’in ona gelmesiyle acı gerçekle yüzleşiyor. Umay’ın Cemal ile iş birliği yaptığını da öğreniyor. Ümran Cemal’i görür görmez ona bir yumruk indiriyor. Cemal Ümran’ı tehdit ederek Umay’ın kölesi olacağını onun da karısı olarak kalmaya devam edeceğini söylüyor.

REŞAT GEÇMİŞİN PEŞİNDE

Reşat, Umay ile Yıldırım arasında bir geçmiş bağı olduğunu öğreniyor. Yaptırdığı araştırma sonucunda Umay ile Yıldırım’ın birbirlerini tanıdığını öğreniyor. Yıldırım da o sırada Reşat için gerekli organın bulunduğu haberini getiriyor. Ama kafasında soru işaretleri ile boğuşan Reşat onları dağılmış bir halde karşılıyor. Bu arada Umay'ın gelecek planları Reşat için de sürpriz olur.

KARDEŞ ÇOCUKLARI SON BÖLÜM İZLE

ÜMRAN UMAY’A SALDIRIYOR

Ümran kızını korumak diğer yandan da yalanlara karşı ayakta durmak zorunda kalıyor. Umay'ın ise kendi geleceğini Ümran'ın eline bırakmaya hiç niyeti yok. Ümran, Umay’ı yakalayıp ona saldırıyor. Umay’a hesap sorarak ‘sen benim yüzümden mi sevdiğim adamın koynuna girdin’ diyerek onu yerlerde sürüklüyor.

HAYAT- HAYAL KAPIŞMASI

Hayat ve Hayal arasında ise bütün şiddetiyle Volkan krizi patlıyor. Hayal Hayat’ın odasına dayanıp ‘o iki yüzlü yalancı ile konuşacağım’ diyerek ortalığı birbirine katıyor. Kızlar arasında yaşananlar, herkesi etkiler.

YILDIRIM TEHLİKEDE

Cemal'in, Ümran'ı kıskançlığı artıyor. Bu durum Yıldırım için büyük tehlike arz ediyor. Yıldırım başına geleceklerden habersiz Ümran’ın sırlarını öğrenmeye başlıyor.

Son güncelleme: 07:22 - 25.03.2019