Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kardeş Çocukları 11. yeni bölüm 2. fragman: Hayat gerçeği Yıldırım’dan öğreniyor! (Kardeş Çocukları yeni bölüm fragmanı izle)
Kardeş Çocukları 11. yeni bölüm 2. fragman: Hayat gerçeği Yıldırım’dan öğreniyor! (Kardeş Çocukları yeni bölüm fragmanı izle)
Kardeş Çocukları 11. yeni bölüm 2. fragmanı bugün ekrana geldi. Pazar akşamları Star TV'de yayınlanan dizinin yeni fragmanında; Hayat 'yaşıyor' diyerek çığlık atarak uyanıyor. Hayat'a Yıldırım'a Umay'ın anlattığı yalanı açıklıyor. Aşık olduğu kişinin annesi olduğunu söylüyor. Hayat duydukları ile büyük şok yaşarken, Cemal bir kez daha kapıya dayanıyor.İşte Kardeş Çocukları 11. yeni bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 11 Nisan 2019 - 23:05

KARDEŞ ÇOCUKLARI YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

KARDEŞ ÇOCUKLARI YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KARDEŞ ÇOCUKLARI 10. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Cemal, Ümran'ın peşinden ayrılmıyor. Hatta evin önüne kadar geliyor. Ümran Hayat'I görünce arabaya binmek zorunda kalıyor. Yıldırım da uzaktan olanları izliyor ve onları takip ediyor. Yıldırım trafik polisi Ümran ve Cemal'I durdurmuşken arabasından inip ikisinin karşısına çıkıyor. Ümran, Cemal'I Yıldırım'dan uzak tutmak istiyor. Ümran bu zor sınav ile baş etmeye çalışıyor. Cemal'in Ümran'a karşı kıskançlığı daha da artıyor.

UMAY İLE REŞAT ARASINDA ŞİRKET KRİZİ

Umay ile Reşat arasında büyük bir kriz daha çıkıyor. Umay tekstil fikri ile ailede de ortalığı karıştırıyor. Lebriz Umay'ın şirket içinde şirket atılımından hiç hoşlanmıyor. Şirket krizi yeni sürprizler getiriyor.

KARDEŞ ÇOCUKLARI SON BÖLÜM İZLE

UMAY'IN BÜYÜK GECESİ

Umay Rezzan'ın gözüne Hayat'ı soka soka markasının tanıtımına hazırlanıyor. Hatta fikri de ondan aldığını söyleyen Umay hazırladığı koltuk kumaşlarından gençleri giydiriyor. Hayat ve Hayal de bu nedenle podyuma çıkmaya hazırlanıyor. Umay'ın gövde gösterisi yapmaya hazırlandığı büyük gece başlıyor. O gece de Ümran da güzelliği ile göz dolduruyor. Yıldırım gözlerini Ümran'dan alamıyor. Ümran ve Yıldırım arasındaki yüksek tansiyonu fark eden Rezzan'ın dikkatini Ümran'a veriyor. Bu arada Cemal de orada.

HAYAT'IN ZOR ANLARI

Ve Hayat ile Hayal Umay'ın istediği üzerine podyumda fırtına gibi esiyor. Hayat, Hayat için Volkan'dan uzak durmaya çalışıyor. İdil podyuma çıkmaya hazırlanan Hayat'a büyük bir tuzak kuruyor. İdil, Hayat'a ilaç içiriyor. Hayat aşırı tedirgin haliyle herkesin dikkatini çekiyor.