Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kardeş Çocukları 12. yeni bölüm fragman/önizlemesi geldi! (Kardeş Çocukları 11. son bölüm izle)
Kardeş Çocukları 12. yeni bölüm fragman/önizlemesi geldi! (Kardeş Çocukları 11. son bölüm izle)
Kardeş Çocukları 11. son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Yayınlanan 11. bölümde; Hayat gözlerini hastanede açıyor. Cemal'i gördüğüne emin olan Hayat teselliyi Yıldırım'ın kollarında buluyor. Umay ve Reşat arasında savaş çıkarken Umay kardeşi ile uğraşmaya da devam ediyor. Hayat'ı kıskanmaya başlayan Umay, Yıldırım'ın gerçekleri söylemesi ile gözden düşüyor. Peki Kardeş Çocukları ilk bölümde başka neler yaşandı? Kardeş Çocukları 12. yeni bölüm fragman/önizlemesi yayınlandı. İşte dizi ile ilgili merak ettikleriniz...
Sozcu.com.tr
Magazin 14 Nisan 2019 - 22:56

KARDEŞ ÇOCUKLARI 12. YENİ BÖLÜM FRAGMANI/ ÖNİZLEMESİ

 

Kardeş Çocukları Star TV'de bu akşam son bölümü ile ekrana geldi. Kardeş Çocukları 11. bölümde; Hayat’ın kanında uyuşturucu bulunuyor. Volkan ve Yıldırım bunu İdil’in yaptığına inanıyor. Hayat’a koşulsuz şartsız inana ise annesi Ümran oluyor. Hayat, Ümran ile yakınlaşırken Umay onları kıskanmaya başlıyor. Ama tek uğraşması gereken bu değil. Reşat kıskançlıktan yeni kararlar almaya başlıyor. Ve sonunda Yıldırım, Hayat’a gerçeği anlatıyor, aşık olduğu kadının Ümran olduğunu söylüyor. Kardeş Çocukları 12. yeni bölüm fragmanı geldi. Haberimizden Kardeş Çocukları 11. Son bölüm ilk bölüm özetini okuyabilirsiniz…

KARDEŞ ÇOCUKLARI 11. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Hayat ve Hayal Umay’ın gecesi için hazırlanıyor. Hayat İdil’in içeceğine ilaç atması ile fenalaşıyor. Ümran da o gece güzelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Yıldırım’ın gözü de üzerinden düşüyor. Umay da Reşat’tan habersiz Yıldırım’ı izliyor. Umay, Yıldırım’a sinirli şekilde bakarken Yıldırım, Umay’a öfke ile bakıyor. Reşat bu saçmalığa daha fazla dayanamayıp geceyi erken kapatıyor. Umay, kocasını arasa da Reşat telefonu meşgule verip evine gidiyor. Hayat ilacın etkisi ile fenalaşmaya başlıyor. Umay, Hayat’ı alıp eşine dostuna takdim ediyor. Üstelik Hayal’e arkasını dönerek. Reşat o sırada eve geliyor. Umay’ın banyosunda Cansel ile karşılaşıyor. Reşat … ile birlikte olurken Umay ve Ümran Hayat için endişelenmeye başlıyor. Umay ısrarla kendini toplamasını isterken Ümran, Hayat’ı durdurmak istiyor. Hayat her zamanki gibi Umay’ı dinliyor. Ve Cemal salona giriş yapıyor. Umay Ümran ile kavga ederken Hayat Cemal’i görüyor. Hayat birden apart topar oradan kaçıyor.

HAYAT’IN KANINDA UYUŞTURUCU ÇIKIYOR

Fenalaşan Hayat hemen hastaneye kaldırılıyor. Hastaneden kanında uyuşturucu bulunuyor. Volkan çektiği videoda İdil’i Hayat’ın içeceğine bir şey katarken yakalıyor. Hastanede gözlerini açan Hayat babasının gördüğünden emin. Ümran kızının asla uyuşturucu kullanmayacağını biliyor. Yıldırım, İdil’e o şişede ne vardı diye soruyor.

KARDEŞ ÇOCUKLARI SON BÖLÜM İZLE

REŞAT İLE UMAY’IN SOĞUK SAVAŞI

Reşat ile Umay arasında savaş çıkıyor. Bir zaaf anında, Cansel'in ağına düşen Reşat ise Umay'ı cezalandırmak için riskli kararlar almaya devam ediyor.

HAYAT GERÇEĞİ ÖĞRENİYOR

Umay artık kızını Ümran’dan kıskanmaya başlıyor. Ama Yıldırım’ın Hayat’ın etrafında dolaşması gerçeği ortaya çıkarıyor. Yıldırım, Hayat’a yardımcı olmak istiyor. Ama Hayat ona bir türlü ısınamıyor ve sonunda da içindeki öfkeyi kusuyor. Teyzesine aşıkken annesini kabul edemediğini söylüyor. Yıldırım ‘ben annene aşıktım’ diyerek Hayat’ı gerçekle yüzleştiriyor. Hayat annesine yaptıklarının ağırlığı altında eziliyor. Hayat bir kez daha ona inanan tek kişinin annesi olduğunu ve ona nasıl bir haksızlık yaptığını görüyor.

Son güncelleme: 00:18 - 15.04.2019