Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kardeş Çocukları 14. yeni bölüm fragmanı geldi! Umay’ın ondan hamile kaldığı ortaya çıkıyor
Kardeş Çocukları 14. yeni bölüm fragmanı geldi! Umay’ın ondan hamile kaldığı ortaya çıkıyor
Kardeş Çocukları 13. son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Yayınlanan 13. bölümde; Yıldırım, Umay'ın ondan hamile kaldığını öğreniyor. Bu gerçekle Umay ve Ümran'ı da yüzleştiriyor. Ümran, Yıldırım'a haksızlık ettiklerini düşünürken Umay yine krizi fırsata çevirmeyi deniyor. Yıldırım'a bebeği aldırmasını Ümran'ın söylediğini anlatıyor. Ama Yıldırım ona inanmıyor ve artık hedefinde Hayat var. Peki Kardeş Çocukları ilk bölümde başka neler yaşandı? Kardeş Çocukları 14. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte dizi ile ilgili merak ettikleriniz..
Sozcu.com.tr
Magazin 28 Nisan 2019 - 22:53

KARDEŞ ÇOCUKLARI 14. YENİ BÖLÜM FRAGMANI GELDİ


Kardeş Çocukları Star TV'de bu akşam son bölümü ile ekrana geldi. Kardeş Çocukları 13. bölümde; Yıldırım’ın bebeğinin varlığı ile yüzleşmesi Umay ve Ümran’ı da şaşırtıyor. Ümran, Umay’ın Cemal ile anlaştığını öğreniyor. Umay, Reşat’a karşı elindeki görüntüleri kullanmak ile meşgulken Ümran, Cemal’in Yıldırım’a bir şey yapmasından endişe ediyor. Haberimizden Kardeş Çocukları 13. Son bölüm ilk bölüm özetini okuyabilirsiniz…

KARDEŞ ÇOCUKLARI 13. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Reşat, Ümran’ı taciz etmeye devam ediyor. İşyerine gelip onu rahatsız ediyor. Hayat’ın da oraya gelmesi ile Ümran büyük telaş yaşıyor. Cemal’in aşağı indiği an Hayat’ı oradan çıkarmaya çalışıyor ama Hayat, Yıldırım konusunu konuşmaya geldiğini söylüyor. Cemal de bu sözleri duyuyor.

YILDIRIM UMAY’IN HAMİLELİĞİNİ ÖĞRENİYOR

Rezzan hastalanıyor ve Umay’ın ondan intikam almasından çok korkuyor. Kevser’e karşı şüphe ile yaklaşıyor. Yıldırım’dan da Kevser’in gönderilmesini istiyor. Yıldırım annesinin sözlerini duyduğu için ondan intikam almak isteyeni soruyor. Rezzan kaygılarının sebebinin Ümmü olduğunu anlatıyor. Yıldırım annesinin Ümmü’yü bilmesine çok şaşırıyor. Rezzan, Ümmü’nün ondan nefret ettiğini ve Kevser’i bu nedenle eve soktuğunu söylüyor. Rezzan, Yıldırım’a Ümmü’nün hamile olduğunu açıklıyor. Yıldırım annesinden duydukları ile karmakarışık duygular yaşıyor. Bir yandan annesine hesap sorarken diğer yandan bebeğin doğup doğmadığını öğrenmek istiyor.

KARDEŞ ÇOCUKLARI SON BÖLÜM İZLE

UMAY: BEBEĞİ ALDIRMAMI ÜMRAN SÖYLEDİ

Umay’ın karşısına çıkan Yıldırım, ‘doğurdun mu’ diye soruyor. Ümran da yanlarında. Umay ‘doğursaydım ne olacaktı’ diyor. Yıldırım sesi titreyerek ‘ben baba olacaktım’ diye çıkışıyor. Ümran Yıldırım’a haksızlık ettiklerini düşünse de Umay Yıldırım ile baş başa buluşup bebeği aldırmaya Ümran’ın ısrar ettiğini anlatıyor. Ümran’ın intikamını o bebekten aldığını söylüyor.

UMAY REŞAT’A GÖRÜNTÜLERİ GÖSTERİYOR

Reşat, Umay’ı arayarak avukatı ile beraber şirkete gelmesini istiyor. Ve Umay, Cansel’in boynunda gördüğü kolyeden sonra şüphelenmeye başlıyor. Eve yerleştirdiği kameradan kocası Reşat ile Cansel’in yakınlaşmalarını izliyor. Umay elindeki görüntüleri fırsata çevirmeye karar veriyor. Reşat’a bu görüntüleri gösterdikten sonra evliliğinin yönetimini de ele alıyor. Cansel de Umay’ın geçmişini araştırmak için harekete geçiriyor.

CEMAL YILDIRIM’IN PEŞİNDE

Ümran, Umay’ın Cemal ile anlaştığını öğreniyor. Daha bunu sindirememişken Cemal’in Yıldırım’ı öldürmeyi düşünmesi ile baş etmeye çalışıyor. Kevser ile bile konuşan Ümran, Yıldırım’ı korumak istiyor.

 

Son güncelleme: 23:27 - 30.04.2019