Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kardeş Çocukları 14. yeni bölüm fragmanında Ümran kendini ateşe atıyor! (Kardeş Çocukları fragman izle)
Kardeş Çocukları 14. yeni bölüm fragmanında Ümran kendini ateşe atıyor! (Kardeş Çocukları fragman izle)
Kardeş Çocukları yeni bölüm fragmanı merak konusuydu ve Kardeş Çocukları 14. yeni bölüm fragmanı geçtiğimiz gün ekrana geldi. Yayınlanan yeni bölüm fragmanında; Cemal iğrenç planına uğraşmak üzere. Hayal, Cansel ile babasını birlikte yakalıyor. Ümran dayak yiyor ve Yıldırım ona bunu kimin yaptığını öğrenmek istiyor. Ama Ümran'ın kafasında sadece Hayat var ve Cemal'e gidip ona bir anlaşma sunuyor. Umay'ı arayıp, kızını babasından saklamamasını söyleyerek Cemal ile gitmeyi kabul ediyor. İşte Kardeş Çocukları 14. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 30 Nisan 2019 - 23:25

KARDEŞ ÇOCUKLARI 14. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


KARDEŞ ÇOCUKLARI 13. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Reşat, Ümran’ı taciz etmeye devam ediyor. İşyerine gelip onu rahatsız ediyor. Hayat’ın da oraya gelmesi ile Ümran büyük telaş yaşıyor. Cemal’in aşağı indiği an Hayat’ı oradan çıkarmaya çalışıyor ama Hayat, Yıldırım konusunu konuşmaya geldiğini söylüyor. Cemal de bu sözleri duyuyor.

UMAY: BEBEĞİ ALDIRMAMI ÜMRAN SÖYLEDİ

Umay’ın karşısına çıkan Yıldırım, ‘doğurdun mu’ diye soruyor. Ümran da yanlarında. Umay ‘doğursaydım ne olacaktı’ diyor. Yıldırım sesi titreyerek ‘ben baba olacaktım’ diye çıkışıyor. Ümran Yıldırım’a haksızlık ettiklerini düşünse de Umay Yıldırım ile baş başa buluşup bebeği aldırmaya Ümran’n ısrar ettiğini anlatıyor. Ümran’ın intikamını o bebekten aldığını söylüyor.

YILDIRIM UMAY’IN HAMİLELİĞİNİ ÖĞRENİYOR

Rezzan hastalanıyor ve Umay’ın ondan intikam almasından çok korkuyor. Kevser’e karşı şüphe ile yaklaşıyor. Yıldırım’dan da Kevser’in gönderilmesini istiyor. Yıldırım annesinin sözlerini duyduğu için ondan intikam almak isteyeni soruyor. Rezzan kaygılarının sebebinin Ümmü olduğunu anlatıyor. Yıldırım annesinin Ümmü’yü bilmesine çok şaşırıyor. Rezzan, Ümmü’nün ondan nefret ettiğini ve Kevser’i bu nedenle eve soktuğunu söylüyor. Rezzan, Yıldırım’a Ümmü’nün hamile olduğunu açıklıyor. Yıldırım annesinden duydukları ile karmakarışık duygular yaşıyor. Bir yandan annesine hesap sorarken diğer yandan bebeğin doğup doğmadığını öğrenmek istiyor.

KARDEŞ ÇOCUKLARI SON BÖLÜM İZLE

UMAY REŞAT’A GÖRÜNTÜLERİ GÖSTERİYOR

Reşat, Umay’ı arayarak avukatı ile beraber şirkete gelmesini istiyor. Ve Umay, Cansel’in boynunda gördüğü kolyeden sonra şüphelenmeye başlıyor. Eve yerleştirdiği kameradan kocası Reşat ile Cansel’in yakınlaşmalarını izliyor. Umay elindeki görüntüleri fırsata çevirmeye karar veriyor. Reşat’a bu görüntüleri gösterdikten sonra evliliğinin yönetimini de ele alıyor. Cansel de Umay’ın geçmişini araştırmak için harekete geçiriyor.

CEMAL YILDIRIM’IN PEŞİNDE

Ümran, Umay’ın Cemal ile anlaştığını öğreniyor. Daha bunu sindirememişken Cemal’in Yıldırım’ı öldürmeyi düşünmesi ile baş etmeye çalışıyor. Kevser ile bile konuşan Ümran, Yıldırım’ı korumak istiyor.

Son güncelleme: 08:50 - 01.05.2019