Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kardeş Çocukları 15. yeni bölüm fragmanı geldi! Umay namlunun ucunda! (Kardeş Çocukları 14. son bölüm izle)
Kardeş Çocukları 15. yeni bölüm fragmanı geldi! Umay namlunun ucunda! (Kardeş Çocukları 14. son bölüm izle)
Kardeş Çocukları 14. son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Yayınlanan 14. bölümde; Yıldırım ile Umay'ın görüntüleri fırtına etkisi yaratırken Reşat'ın kafasında tek bir şey var. O da Umay'dan kurtulmak. Hatta bunun için Yıldırım'dan bile yardım istiyor. Umay da bu sırada atağa geçiyor ve bir kez daha krizi fırsata çeviriyor. Kızını Cemal'den korumak isteyen Ümran yediği dayaktan sonra tehlikeli bir oyun oynuyor. Bu oyunun sonunda da silahlar patlıyor. Peki Kardeş Çocukları ilk bölümde başka neler yaşandı? Kardeş Çocukları 15. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte dizi ile ilgili merak ettikleriniz..
Sozcu.com.tr
Magazin 5 Mayıs 2019 - 22:30

KARDEŞ ÇOCUKLARI 15. YENİ BÖLÜM FRAGMANI GELDİ

 

Kardeş Çocukları Star TV'de bu akşam son bölümü ile ekrana geldi. Kardeş Çocukları 14. bölümde; Volkan’ın gidişi ile Hayatl ile Hayal için yeni bir dönem başlıyor. Ancak ikisi de aileleri ile yaşadıkları büyük şoklarla yüzleşiyorlar. Hayat, annesinin dayak yemiş hali ile Hayal ise babası ve sevgilisi ile sınanıyor. Ümran, Cemal’den tamamen kurtulmayı kafasına koyuyor. Ama bu oyunun sonu hiç beklediği gibi gitmiyor. Kardeş Çocukları 15. Yeni bölüm fragmanı geldi. Haberimizden Kardeş Çocukları 14. son bölüm ilk bölüm özetini okuyabilirsiniz…

KARDEŞ ÇOCUKLARI 14. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Hayal, Hayat’a hesap sorarak sürpriz doğum günü partisini anlatıyor. Hayal, Hayat’ın başardığını ve Volkan’ı ondan uzaklaştığını söylüyor. Hayal’e göre Volkan değil, Hayat suçlu. Hayal, Hayat’a karşı sözünü esirgemiyor. Üstüne bir de Hayat’ı odasından kovuyor. Akşam olunca Hayal Volkan’dan gelen mektupları buluyor. Hayat da bunu duyuyor. Her ikisi de mektuplarını açıyorlar. İkisi de Volkan’ın baba olacağını ve gittiğini bu şekilde öğreniyor.

KARDEŞ ÇOCUKLARI SON BÖLÜM İZLE

UMAY İLE YILDIRIM BOMBASI

Umay ile Yıldırım’ın fotoğrafları magazin haberlerine konu oluyor. Hem de ‘yılın ihaneti’ başlığı ile haber oluyorlar. Reşat haberleri büyük bir hayretle izliyor. Bu sırada Yıldırım da doğum gününe geliyor. Umay ve Yıldırım'ın görüntüleri, Karay'ların üzerinde patlayan bir bombaya dönüşüyor. Yıldırım ve Umay da açık televizyondan aldatma haberini görüyor. Reşat gördüğü haberle sarsılsa da istediği tek şey Umay’dan kurtulmak. O geceden sonra Yıldırım ile buluşuyor ve Umay’dan kurtulmak için ondan yardım istiyor.

ÜMRAN CEMAL’DEN DAYAK YİYOR

Ümran Cemal'in yanında hayatının en uzun gecesini yaşıyor. Cemal, Ümran için bir yatak hazırlıyor. Ümran’ın aklında sadece Hayat var. Ve Cemal, Ümran’ı dövüyor. Ümran hastanelik oluyor. Yıldırım, Ümran’ı dövenin kim olduğunu öğrenmek istiyor. Özellikle Hayat’ın onu böyle görmemesi gerektiğine inanıyor ve Ümran’a güç veriyor. Ümran, Yıldırım’ın çok iyi bir baba olacağına inanıyor. Bu sırada bütün gece annesinden haber alamayan Hayat, Ümran'ı bulduğunda ise şok yaşıyor.

UMAY KRİZİ FIRSATA ÇEVİRİYOR

Umay bir kez daha krizi fırsata çeviriyor. Yıldırım ile çıkan görüntülerinin arkasında kimler olduğunu biliyor ve hedefini o yöne çeviriyor. Bu sırada Hayal de babası ile sevgilisini birlikte yakalıyor.

CEMAL, UMAY’A SİLAH ÇEKİYOR

Ümran, Cemal’e gidiyor ve onunla anlaşma yaptıklarını söylüyor. Ümran, Umay’ı arayıp ona bir şey olursa Hayat’ı Yıldırım’dan saklamamasını söylüyor. Cemal'i durdurmayı kafasına koyan Ümran'ın tehlikeli oyun oynuyor. Umay’ın da gelişi ile can savaşı başlıyor. Cemal elindeki silahı Umay’a doğrulurken Ümran kız kardeş, için harekete geçiyor.

Son güncelleme: 22:03 - 07.05.2019