Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kardeş Çocukları 16. yeni bölüm fragmanı geldi! Yıldırım’dan sürpriz adım! (Kardeş Çocukları 15. son bölüm izle)
Kardeş Çocukları 16. yeni bölüm fragmanı geldi! Yıldırım’dan sürpriz adım! (Kardeş Çocukları 15. son bölüm izle)
Kardeş Çocukları 15. son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Yayınlanan 15. bölümde;Ümran, Cemal'i vurarak kız kardeşinin hayatını kurtarıyor. Umay ile Ümran'ı bekleyen ikinci sınav Yıldırım oluyor. Çocuğunun yaşadığını öğrenen Yıldırım önce Ümran'a sonra Umay.'a gidiyor. Bu konunun peşini bırakmayacak olan Yıldırım'ın önündeki engel de Umay oluyor. Bu sırada Umay'ın Reşat ile olan kavgası daha da çirkinleşiyor. Umay Yıldırım konusunu çözdüğünü zannederken Yıldırım’ın çocuğunu bulmak için attığı sürpriz adım, tüm planları alt üst ediyor. Peki Kardeş Çocukları ilk bölümde başka neler yaşandı? Kardeş Çocukları 16. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte dizi ile ilgili merak ettikleriniz..
Sozcu.com.tr
Magazin 12 Mayıs 2019 - 22:34

Kardeş Çocukları Star TV'de bu akşam son bölümü ile ekrana geldi. Kardeş Çocukları 15. bölümde; Umay ve Ümran birlikte büyük bir sınavdan geçiyor. Cemal’den kurtulan kardeşler Yıldırım’ın Hayat’ın yaşadığını öğrendiğini duyuyorlar. Umay, Ümran’ın merhametine engel olarak Yıldırım’ın gerçeği öğrenmesine bir kez daha engel oluyor. Hayal, babası ve Cansel’i gördükten sonra toparlanmakta zorlanıyor. Ve zor günlerinde Hayat bir kez daha yanında oluyor. Umay hem Reşat’a karşı hem de Yıldırım’a karşı planlarını devreye sokarken Yıldırım’dan sürpriz bir hamle geliyor. Kardeş Çocukları 16. Yeni bölüm fragmanı geldi. Haberimizden Kardeş Çocukları 15. Son bölüm ilk bölüm özetini okuyabilirsiniz…

KARDEŞ ÇOCUKLARI 16. YENİ BÖLÜM FRAGMANI GELDİ


KARDEŞ ÇOCUKLARI 15. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Ümran, Cemal’den kurtulmak için kendini feda etmeyi göze alıyor. Ama körüne de gitmek istemiyor bu nedenle Cemal’e oyun oynuyor. Umay, Karallar’a gidiyor ve Ümran’a ulaşmaya çalışıyor. Bu sırada Yıldırım, Karalılar’dan beklediği telefonu alıyor ve gerçekleri öğrenmek için yola çıkıyor ve bebeğinin yalşadığını öğreniyor. Umay kömürlüğe iniyor ve Ümran da Cemal’den aldıkları ile oraya geliyor. Umay, Ümran’ın başardığını söyleyerek rahatlıyor. Ümran jandarmaya gitmek isterken Umay elindeki silah ile Cemal’i ile bu şekilde baş edemeyeceklerini söylüyor. Tam da o sırada Cemal geliyor ve cebinden çıkardığı silahı doğrultuyor. Umay ‘artık ikisi de sana emanet’ derken Ümran kardeşini kurtarmak için Cemal’i vuruyor. Umay, Ümran’ı sakinleştirerek Cemal’in cesedini oraya gömüyor.

KARDEŞ ÇOCUKLARI SON BÖLÜM İZLE

UMAY: ONU ÜMRAN’A VERDİM

Ümran ve Umay, Cemal’den kurtulurken onları bir sınav daha bekliyor. O da gerçekleri öğrenmeye başlaya Yıldırım. Çocuğunun doğduğundan artık emin olan Yıldırım'ın Ümran'la da Umay'la da yüzleşiyor. Umay, Yıldırım’a yalan söylemekte zorlanmazken Ümran çok zor anlar yaşıyor. Çocuğun yaşadığından emin olan Yıldırım adeta onu köşeye sıkıştırıyor. Ümran, Umay’a Yıldırım’ın gerçekleri bildiğini söylüyor. Umay, Hayat’ın babası ile tanışmaktan mutlu olmayacağını düşünüyor. Yıldırım, Umay’ın karşısına çıktığında ise önce ondan özür diliyor. Karnında bebeğiyle yaşadıkları için üzgün olduğunu söylüyor. Ve Yıldırım çocuğunun nerede olduğunu soruyor. Umay, Yıldırım’a bebeği Ümran’a verdiğini söylüyor.

UMAY REŞAT SAVAŞI

Hayat babasını Cansel ile aynı yatakta yakalamanın şokunu atlatamıyor. Hatta Hayat ona bir Reşat gibi bir babası olmasının ne kadar harika olduğunu anlatmaya çalışıyor. Hayal’in gördüklerinden sonra Reşat ve Umay arasındaki savaş giderek çirkinleşiyor.

Son güncelleme: 01:11 - 04.06.2019