Kardeş Çocukları 16. yeni bölüm fragmanı geldi! ‘Sen benim oğlumsun!’

Kardeş Çocukları 16. yeni bölüm fragmanı bugün seyirci karşısına çıktı. Yayınlanan yeni fragmanda; Cansel, Hayal ile yüzleşiyor. Cansel sözleri ile o kadar ileri gidiyor ki Hayal onu yaralıyor ve Reşat Cansel'i kanlar içinde buluyor. Umay, Yıldırım'a bir oğulları olduğunu söylüyor ve birini işaret ediyor. Yıldırım o gencin karşısına çıkıp oğlu olduğunu söylüyor. Kardeş Çocukları 16. yeni bölüm fragmanı...

KARDEŞ ÇOCUKLARI 16. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KARDEŞ ÇOCUKLARI 15. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

KARDEŞ ÇOCUKLARI SON BÖLÜM İZLE

Ümran, Cemal’den kurtulmak için kendini feda etmeyi göze alıyor. Ama körüne de gitmek istemiyor bu nedenle Cemal’e oyun oynuyor. Umay, Karallar’a gidiyor ve Ümran’a ulaşmaya çalışıyor. Bu sırada Yıldırım, Karalılar’dan beklediği telefonu alıyor ve gerçekleri öğrenmek için yola çıkıyor ve bebeğinin yalşadığını öğreniyor. Umay kömürlüğe iniyor ve Ümran da Cemal’den aldıkları ile oraya geliyor. Umay, Ümran’ın başardığını söyleyerek rahatlıyor. Ümran jandarmaya gitmek isterken Umay elindeki silah ile Cemal’i ile bu şekilde baş edemeyeceklerini söylüyor. Tam da o sırada Cemal geliyor ve cebinden çıkardığı silahı doğrultuyor. Umay ‘artk ikisi de sana emanet’ derken Ümran kardeşini kurtarmak için Cemal’i vuruyor. Umay, Ümran’ı sakinleştirerek Cemal’in cesedini oraya gömüyor.

UMAY: ONU ÜMRAN’A VERDİM

Ümran ve Umay, Cemal’den kurtulurken onları bir sınav daha bekliyor. O da gerçekleri öğrenmeye başlaya Yıldırım. Çocuğunun doğduğundan artık emin olan Yıldırım'ın Ümran'la da Umay'la da yüzleşiyor. Umay, Yıldırım’a yalan söylemekte zorlanmazken Ümran çok zor anlar yaşıyor. Çocuğun yaşadığından emin olan Yıldırım adeta onu köşeye sıkıştırıyor. Ümran, Umay’a Yıldırım’ın gerçekleri bildiğini söylüyor. Umay, Hayat’ın babası ile tanışmaktan mutlu olmayacağını düşünüyor. Yıldırım, Umay’ın karşısına çıktığında ise önce ondan özür diliyor. Karnında bebeğiyle yaşadıkları için üzgün olduğunu söylüyor. Ve Yıldırım çocuğunun nerede olduğunu soruyor. Umay, Yıldırım’a bebeği Ümran’a verdiğini söylüyor.

UMAY REŞAT SAVAŞI

Hayat babasını Cansel ile aynı yatakta yakalamanın şokunu atlatamıyor. Hatta Hayat ona bir Reşat gibi bir babası olmasının ne kadar harika olduğunu anlatmaya çalışıyor. Hayal’in gördüklerinden sonra Reşat ve Umay arasındaki savaş giderek çirkinleşiyor.

İşte reyting yarışının galibi İlginizi Çekebilir İşte reyting yarışının galibi

 

Kardeş Çocukaları dizisinin Ümran'ı Ayça Bingöl kimdir? İlginizi Çekebilir Kardeş Çocukaları dizisinin Ümran'ı Ayça Bingöl kimdir?
Loading...