Kardeş Çocukları 6. yeni bölüm fragmanında Umay’dan büyük iftira: İhanet etti!

Kardeş Çocukları yeni bölüm fragmanı merak ediliyordu ve yayınlandı. Hayat büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor ve annesini affedemeyeceğini söylüyor. Ayrıca Ümran, Yıldırım'a aşk evliliği yaptığını söylüyor ama Yıldırım orada olduğunu anlatıyor. Kardeş Çocukları 6. yeni bölüm fragmanı bugün ekrana geldi. Star TV'de yayınlanan Kardeş Çocukları dizisinin yeni bölüm fragmanında; Umay Hayat'a annesinin ona ihanet ettiğini söylüyor. Ümran ile rollerini değiştirerek Yıldırım ile aşk yaşadığını ama Ümran'ın onunla olduğunu söylüyor. İşte Kardeş Çocukları 6. yeni bölüm fragmanı...

KARDEŞ ÇOCUKLARI 6. YENİ BÖLÜM ÖN İZLEMESİ


KARDEŞ ÇOCUKLARI 5. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Yıldırım, Ümran’ı görünce dağlıyor. Hayat, annesine Yıldırım ile ilgili sorular soruyor. Ama Umay’ın gelişi ile iki kardeş kozlarını paylaşmaya başlıyor. Ümran Hayat’ın varlığından Yıldırım’n haberdar olmasına katlanamıyor. Umay, Ümran’ın onunla yüzleşmesini istiyor. Ümran Hayat’ın gerçek bir yüzü olmadığını söylüyor. Ümran o evde kalmacağını söylüyor. Umay’ın tüm itirazlarına rağmen müştemilatta kalacağını söylüyor.

UMAY ÜMRAN RESTLEŞMESİ

Ümran ve Hayat’ın ardından Umay da müştemilata geliyor. Umay, Hayat’a Yıldırım meselesini anlatamayacağını bunu annesinin anlatacağını söylüyor. Ümran, Yıldırım’ın yıllar evvel köylerine göreve geldiğini ve asıl gerçeği Umay’ın anlatacağını söylüyor. Hayat annesine öfkelenerek oradan gidiyor. Umay, Ümran’nın dümeni ona bırakmasını söylüyor. Ümran’ın kararı kesin. Umay’a bir kez daha ders veriyor

ÜMRAN DİK DURUŞUNDAN VAZGEÇMİYOR

Reşat kötüye giden sağlık durumunu Umay ile paylaşmak istemiyor. Yıldırım onunla konuşarak sağlığı hakkında fikirler veriyor. Yıldırım, Reşat’tan Hayat’ın başına gelenleri öğreniyor. Yıldırım çıkışta bir kez daha Ümran ile karşılaşıyor. Ümran koşarak oradan uzaklaşıyor. Müştemilata giden Ümran, Hayat’a orada kalacağını söylüyor.

KARDEŞ ÇOCUKLARI SON BÖLÜM İZLE

REŞAT: DÖNÜŞTE EVLİLİKLE İLGİLİ KARARIMI SÖYLEYECEĞİM

Reşat 3 günlüğüne Almanya’ya gideceğini söylüyor. Ayrıca dönüşte evlilikleri ile ilgili kararını da söyleyeceğini anlatıyor.

 

Loading...