Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Savaş kızışıyor! Kardeş Çocukları 9. yeni bölüm fragmanı geldi! (Kardeş Çocukları 8. son bölüm izle)
Savaş kızışıyor! Kardeş Çocukları 9. yeni bölüm fragmanı geldi! (Kardeş Çocukları 8. son bölüm izle)
Kardeş Çocukları 8. son bölümü ile bu akşam ekrana geldikten sonra yeni bölüm fragmanı izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyor. Yayınlanan 8. bölümde; Hayat bir yandan annesi ile savaşırken diğer yandan Volkan ile sınanıyor. Hayal'in aşk itirafı bir çok şeyi değiştirse de Hayat sonunda cesaretini toplayıp Volkan'a yaklaşıyor. Umay, Cemal'le uğraşırken Reşat'ın radarına takılıyor. Yıldırım da hem Cemal'in hem de Reşat'ın baskısına maruz kalıyor. Ümran Cemal'in yaşadığına neredeyse eminken karşısında gördüğünde büyük bir şok yaşıyor. Peki Kardeş Çocukları ilk bölümde başka neler yaşandı? Kardeş Çocukları 9. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte dizi ile ilgili merak edilenler...
Sozcu.com.tr
Magazin 17 Mart 2019 - 22:34

KARDEŞ ÇOCUKLARI 9. YENİ BÖLÜM FRAGMANI GELDİ


Kardeş Çocukları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, son bölümde neler oldu? Kardeş Çocukları 8. bölümde; Umay’ın elinden kurtulan Cemal akıllanmıyor. Bu sefer de Yıldırım’ı hedef alıyor. Yıldırım hem Cemal ile hem de Reşat ile uğraşmak zorunda kalıyor. Çünkü Umay’ı takip ettiren Reşat, Umay ile Yıldırım’ı otelde yakalıyor. Ümran, Kevser’i köşeye sıkıştırıp Umay’la ne işler çevirdiğini sorguluyor. Hayat annesine olan nefret ile baş etmeye çalışırken diğer yandan da aşkın acı yüzüyle yüzleşiyor. Volkan ile aralarında oluşan karşı konulmaz çekim onları öpüşmeye kadar götürüyor. Kardeş Çocukları 9. Yeni bölüm fragmanı geldi. Haberimizden Kardeş Çocukları 8. Son bölüm ilk bölüm özetini okuyabilirsiniz…

KARDEŞ ÇOCUKLARI 8. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Hayal, Hayat onu ispiyonladığı için ona inanamadığını anlatıyor. Hayal bu olayla herkesin onu kandırdığını artık babasına bile güvenemediğini söylüyor. Hayat onu bunalarak diniyor ama Hayal onu sırtından bıçakladığını söylüyor. Hayat, Hayal’in bu konuşmasından sonra ona gerçeği açıklamayı düşünüyor. Konu Volkan’a geliyor. Hayal, Volkan’a aşık olduğunu Hayat’a açıklıyor. Volkan da bu sözlere kapıdan kulak misafiri oluyor.

UMAY’IN PLANI SARPA SARIYOR

Ümran Cemal’in mezarının açılması için başvururken, Umay Cemal’i yok etmeyi kafasına koyuyor. Elinde iğne ile Cemal’in kaldığı otele gidiyor. Yıldırım da bu sırada Umay’ın peşinden otele gidiyor. Umay büyük bir gerginlikle elinde tuttuğu iğne ile Cemal’e yaklaşıyor ve boynuna saplıyor. Cemal ‘ne yaptın sen’ diyerek durumu anlamaya çalışıyor. Umay'i panzehir karşılığında şifreyi istiyor. Yıldırım kapıyı çalıyor, Cemal koşarak kapıyı açıp ondan yardım istiyor. Reşat Umay’ın otelde olduğu bilgisini alıyor. Umay’ın peşine taktığı adamı Umay’ın otelde bir odaya çıktığını söylüyor. Yıldırım’a yakalanan Umay tüm gerçekleri açıklayacağını söylüyor. Ama bu sırada Reşat’ın gelişi Umay için işleri daha da zorlaştırıyor. Umay'ın kaderi, Yıldırım'ın iki dudağının arasındayken, Reşat'ın da gelmesiyle işler sarpa sarıyor.

KARDEŞ ÇOCUKLARI SON BÖLÜM İZLE

CEMAL İŞ BAŞINDA

Cemal, olayların içine daha çok dahil olup Yıldırım’ın peşine düşüyor. Ümran ise yavaş yavaş Cemal’in hayatta olduğuna emin oluyor. Yıldırım’ın karşısına çıkan Cemal ona Umay ile ilgili sorular soruyor. Savaşın ortasında kalan Yıldırım, hem Reşat'ın hem de Cemal'in hedefinde.

VOLKAN HAYAL’İ YIKIYOR

Hayal'in aşk itirafıyla sarsılan Volkan'ın verdiği karar, iki kızı da alt üst eden yeni bir dönemi başlatıyor. Volkan başka bir kadınla el ele hem Hayat’ın hem de Hayal’in karşısına çıkıyor. Ayrıca Hayat Volkan’a karşı çok cesur bir adım atıyor.

CEMAL: KOCANA HOŞGELDİN

Ümran ile Umay arasında savaş yeniden kızışıyor. Ümran, Umay’ın Cemal ile bir işler karıştırdığını düşünüyor ve Kevser'i de bu nedenle sıkıştırıyor. Ümran'ın Cemal'in mezarını açtırmak için harekete geçtiğini öğrenen Umay sonunda esaretten kurtulmanın yolunu buluyor. Cemal'inse bambaşka planları var. Ümran’ın karşısına çıkıyor.

Son güncelleme: 21:52 - 11.04.2019