Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kardeş Çocukları dizisi oyuncuları kimdir? Kardeş Çocukları konusu ve oyuncu kadrosu…
Kardeş Çocukları dizisi oyuncuları kimdir? Kardeş Çocukları konusu ve oyuncu kadrosu…
Kardeş Çocukları, ilk bölümü ile geçtiğimiz hafta seyircilerin karşısına çıktı. Başrolünde Mehmet Aslantuğ'un yer aldığı dizide usta oyuncuya Ayça Bingöl eşlik ediyor. Konusu ile ilk bölümden izleyicilerin beğenisini kazanmayı başaran Kardeş Çocukları oyuncu kadrosunda hangi isimler yer alıyor? Geçtiğimiz hafta ilk bölümü kaçıranlar ise Kardeş Çocukları dizisinin konusu nedir merak ediyor. Kardeş Çocukları hakkında merak edilenler...
Magazin 3 Şubat 2019 - 18:07

Star TV ekranlarında Kardeş Çocukları bu hafta ikinci bölümü ile ekranlarda olacak. Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu yer alan ve güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Kardeş Çocukları dizisinin senaryosunu Sırma Yanık yazıyor, yönetmenliğini Faruk Teber yapıyor. Kısa sürede her bölümü heyecanla beklenen dizi haline gelen Gülperi’nin oyuncu kadrosu ve konusu merak ediliyor. Kardeş Çocukları oyuncuları kimdir?

KARDEŞ ÇOCUKLARI DİZİSİNİN KONUSU

Ümran ve biricik kızı Hayat, adını kömür karasından alan Karalılar köyünde yaşayan sıradan bir anne kızdır. Derme çatma yuvalarına sığdırdıkları küçük mutlulukları, ailenin hastalıklı bir ruha sahip reisi Cemal’in gölgesindedir. Ümran, kızını kocasının eziyetlerinden korumak için kanatlarının arasından ayırmaz ama kolu kanadı geçmişten gelen ölümsüz bir sırla kırıktır. Hiçbir sır tek kişilik değildir. Ümran’ın hayatına damga vuran sırrın bir ucu, sıra dışı kimliğiyle adını dünyaya duyurmuş başarılı kalp cerrahı Yıldırım Saner’e, diğer ucu ise İstanbul cemiyetinin iddialı ‘’sosyetik güzeli” Umay Karay’a çıkar. Kendini baştan yaratmış, güçlü evliliğiyle, geçmişini bir kalemde silip atmış olan Umay, soyadını alıp sınıf atladığı güçlü kocası Reşat ve kızları Hayal’le hayallerindeki hayatı yaşar. Taa ki; Ümran ve Hayat’ın bütün Türkiye’nin gözü önünde yaşadıkları trajediye kadar. Tüm gözleri, ülkenin küçük köyü Karalılar’a çeviren dehşetle birlikte, hem bambaşka hayatlar yaşayan anneler ve kızlarının hem de hayatının en büyük gerçeğinden habersiz yıllar sonra doğduğu topraklara ayak basan Yıldırım’ın dünyası değişmek üzeredir.

KARDEŞ ÇOCUKLARI DİZİSİNİN OYUNCU KADROSUNDA KİMDİR?

Kardeş çocukları dizisinin oyuncu kadrosunda Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç, Afra Saraçoğlu, Murat Daltaban ve Alara Turan yer alıyor.

1-24

YILDIRIM SANER – MEHMET ASLANTUĞ
Yıllar sonra, düşman kız kardeşlerin hayatına yeniden girdiğinde büyük bir sırla karşılaşacak!

2-18

ÜMRAN ÇETİN – AYÇA BİNGÖL
İhanetin en ağırıyla sınanan Ümran, kızı için düşmanına karşı yeni bir sınava hazır!

3-12

UMAY KARAY – NUR FETTAHOĞLU
Geçmişini yıllar sonra kanlı canlı karşısında bulmak, Umay Karay’ın en büyük kabusu olacak.