‘Kardeşim Benim 2’ filmi için geri sayıma geçildi

‘Kardeşim Benim’ filminin devamı olan ‘Kardeşim Benim 2’ filmi için geri sayıma geçildi. Başrollerinde Burak Özçivit, Murat Boz, Leyla Faray’ın yer aldığı Pınar Deniz, Ferdi Sancar, Korhan Herduran, Ayhan Taş ve Sezgi Mengi gibi oyuncu kadrosuyla dikkat çeken filmin oyuncuları önceki gün Kuruçeşme’de bulunan bir mekanda basın mensuplarının karşısına geçti.

‘Kardeşim Benim 2’ filmi için geri sayıma geçildi

Toplantıda ilk olarak söz alan Burak Özçivit, “Neredeyse bütün yazı film setinde geçirdik. Seyirci ilk filmde babanın vasiyeti üzerine yola çıkan bu iki kardeşi çok sevdi. Bizde bu doğrultuda Assos, Rize, Trabzon ve Kapadokya'da çekimler yaptık.
Eğlence ve macera ön planda oldu. Unutulan kardeşliği hatırlatacağız” ifadelerini kullandı. Filmde balondan atlama sahnelerinde dublör kullanmaması hatırlatılan Özçivit, “Yükseklik korkum vardı ama bu atlayış beni zorlamadı. Kontratımda 20 metreden yukarı çıkmam maddesi vardı” diyerek muhabirlere takıldı. Bu arada söz alan Murat Boz, “Atlama sahnem olsaydı, dublör kullanırım” şeklinde cevap verdi. Devam filminde Aslı Enver'in yer almaması sorulan Murat Boz, “Aslı'nın
olmasını isterdim, ama yoğunluğu nedeniyle olamadı. Onun yerine Pınar Deniz ve Leyla Faray geldi, senaryomuzda değişti” ifadelerini kullandı. Filmin ilkine göre daha komik olduğunu vurgulayan Boz, “Komedi unsurları bu filmde daha baskın, iki zıt kardeşin hikayesi hem güldürecek hem de düşündürecek” derken sözlerini, “Şiddete karşıyız ama filmde dövüş sahneleri var, sürekli birilerini dövdük” diyerek noktaladı. ‘Kardeşim Benim' filminin 2.070.949 gişe yapması hatırlatılan Boz, “Bu rakamı geçmek istiyoruz, iddialıyız” dedi.