Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Karlie Kloss: ‘Erkeklerle olmak zaman kaybıydı’
Karlie Kloss: ‘Erkeklerle olmak zaman kaybıydı’
Top model Karlie Kloss, samimi itiraflarda bulundu.
Magazin 2 Nisan 2016 - 11:49

Son dönemlerin en popüler modellerinden olan Karlie Kloss, Glamour dergisi İngiltere edisyonuna kapak oldu. Güzel model, ilişkiler, sosyal medya ve iş hayatına dair samimi itiraflarda bulundu. 1.20 cm’lik bacak boyuyla ‘Yeni Bayan Vücut’ olarak görülen 23 yaşındaki top model Karlie Kloss, lise zamanlarından şöyle bahsetti; “O zamanlar erkeklerle aram pek iyi değildi çünkü hem derslerime hem de baleye çok vakit ayırıyordum. Erkeklerle görüşmek benim için bir zaman kaybıydı”

Karlie Kloss Glamour

Instagram’da 4 milyon takipçisi bulunan Karlie Kloss, “Hemen her sosyal medya platformunda varsanız, bunların hepsini güncellemek neredeyse tam zamanlı bir iş haline geliyor. Bir süre sonra da angarya olmaya başlıyor tabii… Bir de şunu gözlemleyebiliyorsunuz, sosyal medyada herkes çok mutlu anlarını paylaşıyor. Bu da insanın üzerinde böyle bir baskı yaratıyor. Galiba bu açıdan baktığınızda sosyal medya çok da sağlıklı bir şey değil” şekline konuştu.

Son güncelleme: 11:52 - 02.04.2016