Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Karşınızda ‘ikinci sınıf manken’ Gülse Birsel! İşte Jet Sosyete oyuncuları…
Karşınızda ‘ikinci sınıf manken’ Gülse Birsel! İşte Jet Sosyete oyuncuları…
Senarist ve oyuncu Gülse Birsel kaleme aldığı yeni projesi Jet Sosyete'de çok farklı bir rolle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. BKM yapımcılığında; yönetmen Hakan Algül tarafından hayata geçirilecek olan dizinin oyuncu kadrosu da dikkat çekmeyi başardı.
Magazin 1 Şubat 2018 - 11:35

Avrupa Yakası ve Yalan Dünya dizilerinin ardından Jet Sosyete adlı diziyle ekranlara gelmeye hazırlanan Gülse Birsel, Şubat ayında yayınlanmaya başlayacak olan dizisinde; 90'lı yılların magazinel, ikinci sınıf mankeni Gizem karakteri ile izleyici karşısına çıkacak.

gulse-ic-2


MODELLİKTEN SOSYETEYE…

Şubat'ta ekrana gelecek olan Jet Sosyete adlı dizide Gülse Birsel modellikten sosyeteye giriş yapan Gizem karakteri ile yine kendisinden söz ettirecek gibi görünüyor. Her daim süslü ve frapan kıyafetleri, kendine has abartılı konuşma tarzı ile Gülse Birsel yine güldürecek.

gulse-ic

JET SOSYETE OYUNLARI

BKM yapımcılığında; yönetmen Hakan Algül tarafından hayata geçirilecek, oyuncu kadrosunda Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom, Deniz Cengiz ve Ecem Uzun isimleri yer alıyor.

gulse-ic-3
Son güncelleme: 09:30 - 02.02.2018