Kate’in erkek kardeşi James görünür oldu, ortalık karıştı!

İngiliz Kraliyet Ailesi'nin gözde üyesi Kate Middleton'ın erkek kardeşi James Middleton, instagram hesabını herkese açık hale getirince olanlar oldu.

Kate’in erkek kardeşi James görünür oldu, ortalık karıştı!

Kate Middleton ve Prens William’ın düğününde medyaya yansıyan James Middleton uzun zamandır Instagram profilini gizli tutuyordu. James ancak hesabını herkese görünür yaptıktan sonra takipçi sayısı bir anda artırdı. Özel hayatını gözler önüne seren 29 yaşındaki James tam bir doğa aşığı… Instagram profilinde aksiyon dolu bir hayatı olduğunu gösteren ve köpeklerine bağlılığını da gözler önüne seren James, marshmallow şirketi Boomf’un sahibi. İşte sosyal medyada ailesiyle ilgili neredeyse hiç fotoğraf paylaşmayan James Middleton hakkındaki detaylar:

james-middleton-ic

James, kardeşleri Kate ve Pippa Middleton’la birlikte Bucklebury’de büyüdü. Yatılı okul olan Marlborough College’da okudu. Disleksi bozukluğu olan James, Edinburg Üniversitesi’ni yarıda bıraktı. Ablası Kate Middleton, Kraliyet ailesine girdiği sırada James 23 yaşındaydı. Hiçbir zaman medyatik bir kişilik olmadı. Kız kardeşi Pipa ile aynı daireyi paylaşıyordu. 2014 yılında sakal uzatarak stilini kökten değiştirdi ve 2015 yılında yeni girişimi Boomf’u medyaya tanıttı. Marshmallow’ların üzerine fotoğraf basma üzerine kurulu şirketi kısa sürede bilinir bir marka oldu.