Sözcü Plus Giriş

Kavak Yelleri ekibi 14 yıl aradan sonra tekrar buluştu

Yayınlandığı döneme damga vuran Kavak Yelleri dizisinin ekibi, Pinhani'nin "Dön Bak Dünyaya" isimli şarkısının klibinde buluştu. 14 yıl sonra klipte bir araya gelen ekip, duygu dolu anlar yaşattı.

Güncellenme: 10:30, 09/05/2020

Pinhani’nin 2006 yılında çıkardığı İnandığın Masallar albümünde yer alan “Dön Bak Dünyaya” şarkısına, 14 yıl sonra Kavak Yelleri dizisinin ekibiyle video klip çekildi. Çekilen klipte Aslı Enver, Pelin Karahan ve İbrahim Kendirici gibi isimler yer aldı.

Pinhani, YouTube’da kliple ilgili şunları yazdı:

* 2007'de başlayıp 2011'de sona eren ‘Kavak Yelleri', oyuncular ve teknik ekip için bitmeyen çekimler, ev gibi süslenen otel odaları, derin dostluklar, büyük başlangıçlar, kıymetli öğretiler içeren unutulmaz bir deneyimdi. Keza bizim için de bir çoğu geçerli.

* Onlarla çok güzel şeyler paylaşmış olsak da onların şöhretinden istifade etmek hiçbir zaman aklımıza gelmedi. Bu yüzden birlikte bir ‘iş'imiz olmadı. Elbette bizi hep desteklediler, konserlerimize geldiler, dostluklarını hep hissettirdiler. Biz de onlar her ekrana çıktıklarında milli takım kazanmış gibi gururlandık.

* Bu defa ise kendi aralarında eski günlerin anısına bizim şarkımıza bir video çektiler, biz ise sonradan dahil olduk. Bunu onlardan istemiş olsak bu kadar içimize sinmezdi. Demek ki birlikte geçirdiğimiz onca zamanın ölünceye kadar bir kıymeti varmış. Sağ olsunlar, var olsunlar.