Sözcü Plus Giriş

Kayıtdışı dizisi bu akşam yayın akışında neden yok? Kayıtdışı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Yayından mı kaldırılacak?

Kayıtdışı dizisinin bu akşam FOX TV yayın akışında olmaması yayından mı kaldırılacak sorularını akıllara getirdi. Bu akşam neden yayınlanmadığı belli oldu. Başrol oyuncusunun ayağının kırılması sebebiyle Kayıtdışı çekimlerine ara verildi. Geçtiğimiz hafta 7. bölümde sürpriz bir şekilde sona ermiş, Ali Kemal'in eşi ile tartışmaları son bölüme damga vurmuştu. Peki Kayıtdışı dizisi 8. yani yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

null
Güncellenme: 22:39, 06/11/2017
Kayıtdışı dizisi bu akşam yayın akışında neden yok? Kayıtdışı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Yayından mı kaldırılacak?

Ekranların sevilen dizisi Kayıtdışı bu akşam yayınlanmayacak. FOX TV yayın akışında olmaması dizinin sıkı takipçilerine dizi yayından mı kaldırılacak korkusu yaşattı. Kayıtdışı dizisinin bu akşam yayınlanmamasının nedeni ise çekimlerine bir süre ara verilmiş olması. Dizinin başroıl oyuncusu Erkan Petekkaya’nın kaza geçirerek ayağının kırılmasının ardında dizinin yayınına bir süre zorunlu olarak ara verildi. İzleyiciler ise Kayıtdışı yeni bölümün ne zaman yayınlanacağını merak ediyor. İşte detaylar…

ERKAN PETEKKAYA’NIN DURUMU NASIL

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, bir alışveriş merkezi çıkışı aracına binerken talihsiz bir kaza atlattı. Otomobiline binmek üzereyken ters bir hareketle ayağını burkan Petekkaya soluğu hastanede aldı. Yapılan kontrollerin ardından ünlü oyuncunun ayağının kırıldığı öğrenildi. Ayağı alçıya alınan Erkan Petekkaya’nın bir süre setlerden uzak kalacağı öğrenildi.

YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Dizinin resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada ‘Değerli oyuncumuz Erkan Petekkaya’nın yaşadığı kaza nedeniyle Kayıtdışı’nın yayınına bir süre ara vermek durumundayız.’ şeklindeydi. Kayıtdışı yeni bölümün ne zaman yayınlacağı ise henüz belli olmadı. Kayıtdışı 8. yeni bölüm fragmanı da henüz yayınlanmadı.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nejat’ın yoğun bakımda olduğu haberiyle dünyası başına yıkılan Ali Kemal’e, bir darbe de Esra’dan gelecek, onun hakkında öğrendiği sır, ikili arasındaki ipleri kopma noktasına getirecektir. Ekip, Nejat’ın intikamını almak için Cafer’in peşine düşer.

Zeynep, anne ve babasının sır ölümünü aydınlatmaya kararlıdır. Bu konuda, belki de güvenebileceği tek kişi olan Ali Kemal’den yardım ister. Orhan, Melek’e sürpriz bir teklifte bulunur.

Başarısız geçen operasyon sonrası açığa alınan Melek’in, ona güvenmekten başka çaresi kalmamıştır. Orhan’ın ortaya çıkmasıyla uykuları kaçan Ekrem, sinsice bir plan yapar ve Orhan’ı yok etmesi için Adnan’ı görevlendirir. Adnan, peşine düştüğü adamın babası olduğundan habersiz işe koyulur. Ali Kemal ise, Orhan’ın, Ekrem’in bütün kirli çamaşırlarını ortaya dökebilmek için eline geçen en büyük fırsat olduğunun farkındadır ve onlardan önce Orhan’a ulaşmak için elinden geleni yapacaktır…

Yayınlanma Tarihi:20:59,