Sözcü Plus Giriş

Kayıtdışı 8. bölümü ile final yapıyor! Kayıtdışı neden bitiyor? Final bölümü izle!

Kayıtdışı dizisi bu akşam yayınlanacak 8. bölümü ile final kararı aldı. Kayıtdışı neden bitiyor izleyiciler tarafından merak ediliyor? Erkan Petakkaya'nın geçirdiği kaza sonucu yaralanmasının ardından dizinin çekimleri durmuştu. Ardından izleyiciler yeni bölümü beklerken Kayıtdışı final yapacağını duyurdu. Dizinin final bölümünü aşağıda paylaştığımız linkten izleyebilirsiniz. Peki Kayıtdışı neden bitiyor, neden final kararı aldı?

Güncellenme: 17:49, 27/11/2017
Kayıtdışı 8. bölümü ile final yapıyor! Kayıtdışı neden bitiyor? Final bölümü izle!

FOX TV ekranında yayın hayatına yeni sezonda başlayan Kayıtdışı 8. bölümü ile final yapacak. Erkan Petekkaya, Songül Öden, Dolunay Soysert ve Uğur Polat’ın başrollerini paylaştığı Kayıtdışı final bölümünü aşağıda paylaştığımız linkten yayıncı kuruluş yayınladığı anda izleyebilirsiniz. Merak edilen Kayıtdışı dizisi neden final yapıyor, neden bitiyort sorularını yanıtlarını silerle paylaşıyoruz. 7. bölümde sürpriz bir şekilde sona ermiş, Ali Kemal’in eşi ile tartışmaları son bölüme damga vurmuştu. İşte Kayıtdışı final bölümü hakkında izleyicilerin merak ettikleri…

KAYITDIŞI NEDEN BİTİYOR?

Fox TV'de yayınlanan, yapımcılığını Karga Seven Pictures'ın yaptığı, yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu, başrollerinde Erkan Petekkaya, Songül Öden, Dolunay Soysert ve Uğur Polat'ın oynadığı ‘Kayıtdışı' dizisi final kararı aldı. İşte ayrıntılar…

Dizinin yeni yayınlanan fragmanında 8. bölümü ile ekranlara veda edeceği duyuruldu. Geçtiğimiz günlerde Erkan Petekkaya'nın yaşadığı sakatlık sonrası yapım şirketi dizinin çekimlerine ara verileceğini açıklamıştı.

FİNALDE NELER OLACAK?

Kayıtdışı’nın merakla beklenen final bölümünde tüm sırlar açığa çıkıyor. Ali Kemal’in etrafını saran ihanet perdesi sonuna kadar açılıyor: uğruna ömrünü adadığı ailesi ve görevi arasında iyice sıkışan Ali Kemal’in gerçekleri öğrenmesinin bedeli ağır olacak. Esra’ya gelen paranın izini süren Ali Kemal, karısı bildiği kadının Melek tarafından görev icabı kendisiyle evlendirildiğini öğrenir ve Esra ile yollarını ayırır. Saat 8’de başlayacak Kayıtdışı dizisini saatinde FOX TV canlı yayını ile aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

KAYITDIŞI FOX TV CANLI YAYINI!

Ali Kemal’in evli olduğunu öğrenen Zeynep, Ali Kemal’den uzak durmaya çalışır, ama bu sefer de kader onları bir birine daha da yakınlaştırır. Ali Kemal ve Esra tarafından hayatları ile oynamakla suçlanan Melek, Ekrem’in asıl kimliğini öğrenmesi ile iyice köşeye sıkışır. Melek, son bir fedakârlıkta bulunup kendi canına kıyınca, istihbarattaki görevini Ali Kemal devralır. Takımının yardımı ile Ekrem’in karanlık amel defterini ele geçiren Ali Kemal’in, Ekrem’in ipini çekmesi an meselesidir. Aşağıdaki linkten Kayıtdışı final bölümünü yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

KAYITDIŞI FİNAL İZLE!

Adnan’a babasını öldürten Ekrem’in ise keyfi yerindedir. Orhan’ın intikamını almaya yemin etmiş Hayati’nin Sabri’den başlayarak etrafa ölüm saçması bile Ekrem’in keyfini kaçırmaz. Sabri yoksa ondan daha da güvenilir ve iş bitirici olan Ali Kemal ve Adnan vardır yanında. Adnan onu büyüten, ona bir hayat veren Ekrem’e mi inanacak yoksa ölmeden önce babası olduğunu söyleyen Orhan delisine mi inanacak? Abisi Ekrem’in karanlık yüzünü ve Ali Kemal’in asıl görevini öğrenen Zeynep ne yapacak? Evliliğine dair sırrı oraya çıkan Esra, kızına dair acı ve karanlık gerçeği Ali Kemal’den saklayabilecek mi?