Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kayıtdışı nerede çekiliyor? Kayıtdışı dizisi için geri sayım…
Kayıtdışı nerede çekiliyor? Kayıtdışı dizisi için geri sayım…
Fox Tv'de yeni bir dizi başlıyor. Başrollerinde Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert’in yer aldığı “Kayıtdışı” dizisi bu akşam saat 20.00’de FOX izleyicisiyle buluşacak. Dizi ile ilgili en çok merak edilenlerden biri de Kayıtdışı dizisi nerede çekiliyor? sorusu. İlk bölüm fragmanın izle. İşte diziye dair ayrıntılar...
Magazin 18 Eylül 2017 - 09:14

Bugün ilk bölümü yayınlanacak Kayıtdışı dizisinde nefesler tutuldu. Fox TV’nin yeni dizisi sezona hızlı bir giriş yapmayı planlıyor. Bir istihbarat ajanının yaşamına odaklanacak dizi farklı bir proje ve iyi bir kadrosunun olması ile bir adım önde başlayacak gibi görünüyor. İşte diziye dair ayrıntılar…

kayitdisi-icc

DİZİNİN KONUSU

Erkan Petekkaya, uluslararası bağlantıları olan bir suç organizasyonunu çökertmekle görevlendirilmiş bir istihbarat ajanını canlandıracağı yeni dizi için “Yeni bir hikaye, yeni bir macera ve harika bir kadro. Çok farklı bir proje ile seyirci karşısına çıkacağımız günü heyecanla bekliyorum. Ekranı çok özledim ve bu özlemin dinmesine çok az bir zaman kaldı.” diyerek heyecanını dile getirdi.

Dizide sınır tanımayan, özgür ruhlu, maceraperest bir doktoru canlandıran Songül Öden çalışırken duyduğu keyfi, izlerken seyircinin de almasını dilediğini belirtti. “Büyük heyecan duyduğum hikayemizin izleyiciye de aynı hissiyati vereceğine eminim” diyerek duygularını dile getiren Dolunay Soysert ise güzel, anlayışlı, yardım sever ve zeki “Esra” karakteriyle izleyicinin karşısına çıkacak.

kayitdisi-ic-1

Uğur Polat, Nur Sürer, Ali Düşenkalkar, İsmail Hacıoğlu, Tugay Mercan, Burak Yamantürk, Serdar Orçin, Kadim Yaşar ve Müge Boz gibi birçok deneyimli oyuncunun yer aldığı “Kayıtdışı” için şimdiden nefesler tutuldu.

KAYITDIŞI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Fox Tv ekranlarının yeni aksiyon dizisi Kayıtdışı  çekimlerine Gaziantep'te başladı. Kayıtdışı dizisi ilk haftasında seti Gaziantep'in Tuğluhan köyünede kurdu. Diğer taraftan Kayıtdışı Dizisi çekimleri ise kısa süre sonra İstanbul'a alınacak. Kayıtdışı Dizisi daha sonra İstanbul’a taşınacak. 20 milyonluk bu şehirde suç da bitmez günah da.  Birileri günah işler, birileri de o günahları örter. Başkalarının yalanlarını örtmekten kendi gerçeğini unutan Ali Kemal, aşık olunca kendi gerçeğiyle yüzleşecek.

Kayıtdışı Dizisi seti devam ettikçe sizlere setin bulunduğu yerler ile ilgili özel bilgiler getiriyoruz. Kayıtdışı Dizisinde kullanılacak bir şato için yapılan sözlşemenin detayları ortaya çıktı. Sosyetik çift Murat-Arzu Atabarut, İstanbul Polonezköy-Mahmut Şevket Paşa Köyü'ndeki evleri Kayıtdışı dizisinde kullanılmak üzere 1 yıllığına 20 milyon Türk Lirasına kiraya verildi. İşte o şato…

kayitdisi-iccc

İLK BÖLÜM FRAGMANI

 


 

Son güncelleme: 12:17 - 18.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.