Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Kedinin nafakasını kesmedim, köpek için ödemeye devam ediyorum’
‘Kedinin nafakasını kesmedim, köpek için ödemeye devam ediyorum’
Trabzonsporlu eski milli futbolcu Lemi Çelik, kızıyla birlikte çıktığı City's AVM'de görüntülendi.
Magazin 24 Ocak 2018 - 09:26

Kızı Su ile alışveriş yapan Lemi Çelik, 2010 yılında boşanırken kedisi Mırmır’ın kanserden ölmesine rağmen 500 TL nafakayı kesmediğini belirti. Ayrıldığı tiyatrocu eşi Hülya Kalebayır ile halen mutlu bir aile gibi yaşadıklarını dile getiren Çelik, “Mırmır öldü yerine bir köpek aldık. Kedinin nafakasını kesmedim. Köpek için ödemeye devam ediyorum” dedi.

“KEDİYE NAFAKA ÖDEYEN TEK İNSANIM”

2010’da kızının velayetini anneye veren mahkeme, Lemi Çelik’in kızı için aylık 4 bin 500 TL nafaka belirlemişti. Kalebayır’ın talebi üzerine, Çelik’in kedileri Mırmır için de aylık 500 TL nafaka ödemesine karar verilmişti. Katıldığı bir söyleşide dünyada kediye nafaka ödeyen tek insanın kendisi olduğunu dile getiren Lemi Çelik, bundan bir yıl önce, “Mırmır kanser olmuş. Yaklaşık 6 aydır kemoterapi alıyor. Beslenmesi, iğneleri ve hastane giderlerinin yanı sıra kuaför ihtiyacı için her ay düzenli para ödüyorum. 1150 TL de kemoterapi için ödedim” demişti.

Son güncelleme: 14:13 - 24.01.2018