Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kemal Doğulu ve Ivana Sert’ten yeni program geliyor!
Kemal Doğulu ve Ivana Sert’ten yeni program geliyor!
Kanal D'de yeni bir yarışma başlıyor. Kemal Doğulu ve Ivana Sert'in yeni moda yarışması Alışveriş Melekleri ekranlara geliyor. Moda dünyasının zor beğenen iki ismi 1 hafta boyunca büyük ödül için yarışacak yarışmacıları eleştirecek. Peki Kemal Doğulu ve Ivana Sert'in yeni programı Alışveriş Melekleri hangi gün ve saat kaçta yayınlanacak?
Magazin 8 Kasım 2017 - 08:06

Kanal D’nin uzun süredir beklenen yeni moda yarışması Alışveriş Melekleri’nin ayrıntıları da gelmeye başladı. Son olarak İşte Benim Stilim’de birlikte jüri üyeliği yapan Ivana Sert ve Kemal Doğulu, bundan sonra Alışveriş Melekleri’yle ekranlarda olacak. İşte ayrıntılar…

alisveris-melekleri1

Moda dünyasının zor beğenen iki ismi Kemal Doğulu ve Ivana Sert, Kanal D’de yeniden buluştu. Her hafta üç yarışmacı bir hafta boyunca stilini konuşturmak için yarışacak. Alışveriş Melekleri’nde haftanın birincisi ise Cuma günü belli olacak. Güzelliğin kuralları yeniden yazılıyor! Moda dünyasının zor beğenen iki ismi İvana Sert ve Kemal Doğulu’nun yorumlarıyla Alışveriş Melekleri, Kanal D’de!

alisveris-melekleri2

Alışveriş Melekleri, Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün Kanal D’de!

Kemal Doğulu ve Ivana Sert’in jüri koltuğunda yer aldığı ‘Alışveriş Melekleri’ 13 Kasım Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün 13.00’te Kanal D’de yayınlanacak.

İŞTE YARIŞMA PROGRAMI FRAGMANI

 

alisveris-melekleri3
Son güncelleme: 08:13 - 08.11.2017