Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kenan Doğulu Brüksel’e uçtu
Kenan Doğulu Brüksel’e uçtu
Kenan Doğulu Brüksel'de meydana gelen terör saldırılarından 17 gün sonra o şehre uçtu.
Magazin 8 Nisan 2016 - 09:55

Geride bıraktığımız 22 Mart’ta Brüksel’deki Zaventam Havalimanı’nda meydana gelen patlamadan sonra havalimanı uçuşlara kapatılmıştı.Olaydan 17 gün sonra yeniden uçuşlara açılan havalimanına uçan Türk Hava Yolları’nın bir de ünlü misafiri vardı.

DHA 

160 YOLCUYLA UÇTU

Havalimanının kapalı olmasından dolayı seferlerini iptal etmek zorunda kalan Türk Hava Yolları (THY) 17 gün sonra Brüksel’e ilk uçuşu saat 07.55’de yaptı. Brüksel’e yapılan seferde 160 yolcu yer aldı. Yolcular arasında bulunan ünlü şarkıcı Kenan Doğulu uçağa binerken açıklamalarda bulundu.

KENAN DOĞULU: KORKU YOK

Antwerp’de bugün vereceği konser için Brüksel’e gittiği belirten Doğulu, “Konser tarihimiz önceden belliydi. Brüksel’e yakın Antwerp kentinde konserimiz var oraya gidiyoruz. Brüksel Havalimanı’nın uçuşlara açılması bu konuda iyi oldu” dedi. Brüksel Havalimanı’na terör saldırısı olayının hatırlatılması üzerine Doğulu, “Korku yok. Korkuyla yaşanmaz. Hayatımıza bakmak ve yaşamak zorundayız” şeklinde yanıtladı.

Son güncelleme: 10:35 - 08.04.2016