Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kenan Doğulu hayranlarını sevindirdi, yeni yıla ailesiyle girdi
Kenan Doğulu hayranlarını sevindirdi, yeni yıla ailesiyle girdi
Başarılı popçu Kenan Doğulu, yeni yıla İstanbul'un elit eğlence adreslerinden birisi olan Günay Restaurant sahnesinde girdi. Doğulu, Türkiye'nin en önemli assolistlerinin sahne aldığı mekanda verdiği konser için, "Burada şarkı söylemek hayalimdi, gerçek oldu" dedi.
Emre ÇEVİK
Magazin 1 Ocak 2018 - 08:46

Mekânı tıklım tıklım dolduran başarılı popçu, “Bu gece çok değişik bir gece olacak, hep birlikte eğleneceğiz” dedi. Saat 23.30’da sahneye çıkan ve performansını sergilemeye başlayan Doğulu, konuklar ile ara ara sohbet etti. Sahne aldığı mekân için özel olarak alaturka repertuvar hazırlayan popçu, misafirleri için kanun ve ud getirdi. Başarılı popçu, “Bir gün burada sahne alacağımı biliyordum, 25 yıldır bunun hayalini kuruyordum. Bu geceye nasipmiş, böyle bir gecede buluştuğumuz için sizler ve ben çok şanslıyız. Herkesin yeni yılı kutlu olsun, iyi ki varsınız” dedi. Eski ve yeni şarkılarının yanı sıra alaturka parçalar seslendiren Kenan Doğulu, kendisini dinlemeye gelenlerden büyük alkış aldı.

orhan-gencebay-ic

KENAN’I, ORHAN GENCEBAY VE SEVİM EMRE GİBİ İSİMLER DİNLEDİ

Başarılı popçuyu dinlemeye gelenler arasında annesi Serpil Doğulu, Orhan Gencebay, Sevim Emre ve yapımcı Polat Yağcı yer aldı. 00:00’a saniyeler kala geri sayım yapan Doğulu, “Yeni yıl hepimize sağlık, mutluluk, aşk ve barış getirsin” dedi. Kenan Doğulu’yu yılbaşı programında annesi ve yakın aile üyeleri yalnız bırakmazken, Beren Saat de eşi ile yeni yıla girdi.

Son güncelleme: 12:07 - 01.01.2018