Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kenan İmirzalıoğlu, Fatih Sultan Mehmet oluyor
Kenan İmirzalıoğlu, Fatih Sultan Mehmet oluyor
Halit Ergenç, Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Kanuni Sultan Süleyman rolüyle oyunculuk kariyerinin zirvesine çıktı. Şimdi de uzun süredir ekranlardan uzak olan Kenan İmirzalıoğlu, İstanbul'u fetheden Fatih Sultan Mehmet'i canlandırmaya hazırlanıyor.
Magazin 13 Nisan 2017 - 12:11

Karadayı dizisinin ardından hiçbir projede yer almayan ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, O3 Medya ile anlaştı. www.sozcu.com.tr, dün ünlü sanatçının yeni bir projeyle ekrana geleceğini duyurmuştu. Yakışıklı oyuncunun, şu sıralar tarihi dizilere ilgi duyulması dolayısıyla kendisine getirilen Fatih Sultan Mehmet karakterini canlandırma teklifini kabul ettiği öğrenildi.
EKİM SONUNDA EKRANDA OLACAK
Karadayı dizisinin ardından hiçbir projede yer almayan ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, 2015 yılından bu yana ekrandan uzaktı. İmirzalıoğlu, Kanal D ekranlarında yayınlanacak dizide İstanbul’u fetheden Fatih Sultan Mehmet’i canlandıracak. Projenin ekim sonunda ekranlarda olacak.

m-2

 

Son güncelleme: 13:51 - 13.04.2017