Kenan İmirzalıoğlu: “Kendimden utanıyorum”

Kenan İmirzalıoğlu, "Ülkede bunca sorun varken her gün kendi haberlerimi okuyunca kendimden utanıyorum" dedi.

Kenan İmirzalıoğlu: “Kendimden utanıyorum”

Cihangir’de görüntülenen Kenan İmirzalıoğlu, isyan etti. Muhabirlerle konuşan İmirzalıoğlu; “Ülkede bunca sorun varken her gün kendi haberlerimi okuyunca icap duyuyorum ve gerçekten o zaman kendimden utanıyorum” dedi.

Tarkan ABDULLAHOĞLU/SÖZCÜ

BBG EVİ GİBİ OLDUK

İmirazlıoğlu, kendileri hakkında her gün çıkan haberlere adeta isyan etti. İmirazlıoğlu,”Ülkenin onca sorunu varken kendi haberlerimi okurken, utanıyorum. Şu bizim durumumuz ‘biri bizi gözetliyor evi’ gibi oldu” diyerek isyanını dile getirdi.

Önceki gün Cihangir'de görüntülediğimiz ünlü oyuncu Kenan İmirzlıoğlu, gazetecilerle ayak üstü sohbet ederken isyanını dile getirip şöyle konuştu. “Arkadaşlar ben özel hayatımın konuşulmasını istemiyorum. Şu anda bizim durumumuz “biri bizi gözetliyor evi” oldu. “Ailesi geldi, kız istedi, yüzük aldılar?” gibi haberler olunca gerçekten çok rahatsız oldum. Sizden tek ricam biraz saygı gösterilsin. Biz bir aile ve bir yuva kurucağız. Biz hiç kimseyle farklı topraklarda yaşamıyoruz. Herkesle aynı anı topraklarda yaşıyoruz. Bizde bu ülkede her aile gibi aile kurmaya çalışıyoruz. Bu sevgililik meselesi değil artık bir aile kurmaya çaba gösteriyoruz. Ne olur buna her kes artık biraz saygı göstersin. Bu mahremiyetimize saygı gösterilmesini bekliyoruz. Bizde uzaydan gelmedik. Bizde bu memleketin bir insanıyız. Memleketin derdi başından aşkın zaten. Ülkede bunca sorun varken her gün kendi haberlerimi okuyunca icap duyuyorum ve gerçekten o zaman kendimden utanıyorum. Kendimizle ilgi bunca haberleri görünce kendimi ayıplıyorum resmen” diye konuştu.

Bu arada yeni sinema projesi olan Osmanlı Akınsı hakkında ise ünlü oyuncu, “Daha çok yeni bir proje. Üzerinde çalışıyoruz. Yaz ayları gibi başlanacak. Çok istediğim bir projeydi. İtalya çekilecek galiba tam emin değilim. Rol arkadaşımın kim olduğu hakkında bir fikrim yok. Kimi uygun görürlerse onula çalışacağız” dedi.

Loading...