Kenan’dan darbe oyunculuğu!

Ünlü isimler paylaştıkları bir video aracılığıyla darbeye karşı duruşlarını belirtti, ancak halk bu videoya çok sert tepki verdi.

Kenan’dan darbe oyunculuğu!

Darbe girişimini engellemek adına sokaklara dökülen ve demokrasiye sahip çıkan halk, kendi geleceğine sahip çıkmanın mutluluğunu ve gurununu yaşarken, kendileri gibi erken tepki vermeyen ve adeta ortalığın durulmasını bekleyen sanatçılara öfkeliler. Bu tepkilerini sosyal medya hesaplarına yaptıkları yorumlardan da gösteren isimler son olarak Esra Erol’un paylaştığı ve pek çok sanatçının darbe karşıtı mesajlarından oluşan videoda başta Kenan İmirzalıoğlu olmak üzere pek çok ünlüye tepki göstermiş. Pek çok ünlü isim mesajlarını düz bir şekilde verirken, İmirzalıoğlu’nun oyunculuk yaptığını söyleyen yorumcular genel olarak sanatçıları konuya karşı geç tepki vermekle suçlamış. İşte yorumcuların dikkat çeken tepkileri şöyle:

“Yazıklar olsun sana şimdi mi devlet aklınıza geldi. O kadar insan devlet gitmesin diye ölmeyi göze alırken siz evinizde oturdunuz. Bunları halkla paylaşmayın hepimiz öğrendik ne yapmaya çalıştığınızı bu kadar saçmalık yeter.”

“Durdular durdular şimdi akıllarına dank etti geç kaldınız maalesef”

“Milletin kınanmasına maruz kalırız. Millet bizi dizilerde, yaptığımız programlarda gömer diye böyle yapıyorlar.Bravo büyük cesaret.”

“Numaradan video yapmışlar. Bırakın bu işleri. Tepki alınca sıvışmacalar. Bütün hepsi demiyorum yalnız biz biliyoruz yürekten olanları tiyatro yapmasın kimse koyun değiliz.”

“Kenan İmirzalıoğlu size de oyunculuğunu konuşturmuş gibi gelmedi mi? Zaten o da 4 gün sonra bayrak koyan tayfadan kim kazanacak onu beklemişler gibi”

“Şöyle dört beş gün bir hafta on gün falan daha bekleseydiniz canım ya o zaman daha inandırıcı olurdu. Şu an olduğu gibi siz darbeye hayır demeyin Allah aşkına biz deriz TÜRK MİLLETİ olarak.”

“Darbe günü uyuyor muydu bu ünlüler? Darbe durulunca çıktı meydana komikler.”

“Hiç inandırıcı değil darbenin üzerinden 6 gün geçti şimdiye kadar aklınız neredeydi? Milleti salak yerine koymayın ayıptır.”

“Darbe gününü geçtik ertesi gün bile kimseler yoktu. Sanatçılardan darbeye karşı olan olaylar bitti, artık nemalanma zamanı ya hepsi darbeye karşı oldu hepsi paylaşımlarda bulunuyor.”

Loading...