Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kendall Jenner’dan ‘cinsel tercih’ açıklaması
Kendall Jenner’dan ‘cinsel tercih’ açıklaması
Dünyaca ünlü model Kendall Jenner, eşcinsel olduğuna yönelik iddialara net bir şekilde açıklık getirdi. 22 yaşındaki model Jenner, "Biseksüel ya da eşcinsel olmakla ilgili bir problemim yok" dedi.
Magazin 15 Mart 2018 - 19:00

ABD’de yayınlanan Vogue dergisinin yeni sayısına kapak pozu veren 22 yaşındaki model Kendall Jenner, özellikle son dönemde yayılan eşcinsel olduğu yolundaki söylentilere yanıt verdi.

kendallkylie

BLAKE GRIFFIN İLE AŞKINI KABUL ETTİ

Kendall Jenner, Vogue dergisinin nisan sayısına kapak oldu. Dergiye röportaj veren 22 yaşındaki model, NBA yıldızı Blake Griffin’le beraber olduğunu ilk kez doğruladı.

kendal4

“SAKLAYACAK HİÇBİR ŞEYİM YOK”

Son dönemde eşcinsel olduğu konusunda ortaya atılan iddialara açıklık getiren Kendall Jenner, “Ailemin diğer üyelerine benzemediğim doğru. Daha farklı, erkeksi bir enerjiye sahip olabilirim. Biseksüel ya da eşcinsel olmakla ilgili bir problemim yok, ama geçmişimde hiç böyle bir şey yaşamadım. Saklayacak hiçbir şeyim yok” ifadelerini kullandı.

kendall-kylie-swim-1

“BEN DE ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İSTERİM AMA…”

Küçük kardeşi Kylie’nin bebek sahibi olduğu hatırlatılan Jenner, “Onun için çok mutluyum. Ben de çocuk sahibi olmak isterim ama 28-29 yaşından önce değil” dedi.

kendall-1