Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kendall kalk Noel Baba gelmiş!
Kendall kalk Noel Baba gelmiş!
Kim Kardashian ve eşi Kanye West, Los Angeles’taki malikanelerinde geride bıraktığımız gün milyon dolarlık bir partiye ev sahipliği yaptı.
Magazin 26 Aralık 2018 - 13:47

Kendall Jenner, Kylie Jenner, Khloe Kardashian, Kourtney Kardashian, anneleri Kris Kardashian'ın katıldığı aile partisine ayrıca, yakın dostları Paris Hilton, Jennifer Lopez, Alex Rodriguez ve John Leggend gibi isimler de geldi. Gece boyunca doyasıya eğlenen ve parti için özel olarak getirilen kar makinasının ürettiği karlarda kayan ünlü isimler büyük partinin sabahında da çam ağacının altına bırakılmış hediyeleri açtı.

kendall-ic

BİR ANDA ODAYA DALINCA

Noel kutlamasının sabahında elinde cep telefonu davetlilerin odasına dalan Kourtney Kardashian o anları sosyal medya hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi. Kourtney’nin girdiği odalardan biri de Kendall’ın olunca ortaya son derece ilginç bir görüntü çıktı. Elinde cep telefonuyla yatağında uzanan Kendall, Kourtney’nin ‘Noel baba gelmiş’ sözüyle neye uğradığını şaşırırken uyku sersemi bir halde yataktan kalkmaya çalışırken görülüyor.