Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kendi ağırlığından fazla kıyafet giydi
Kendi ağırlığından fazla kıyafet giydi
Gonca Vuslateri bir yardım defilesi projesinde kendi ağırlığından daha fazla olan bir kıyafet giydi
Magazin 2 Nisan 2016 - 08:51

 Tarkan ABDULLAHOĞLU

Sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekle tanınan ünlü modacı Ertan Kayıtken “Folkart Flowers & Towers” koleksiyonunu defilesi öncesinde projeye destek veren ünlü oyuncu Gonca Vuslateri ile önceki gün Raffles Hotel'de yapılan fotoğraf çekimiyle bir araya geldi.

18 Nisan da İzmir'de düzenlenecek olan ve defilenin geliri ile Behçet Uz Çocuk Hastanesi Vakfı'na kalp cihazı ve kuvöz alınacak. Gonca Vuslateri, üzerinde taşlarla işlenmiş 60 kg ağırlığındaki kıyafetle basın mensuplarının karşısına çıktı. Güzel oyuncu, ”Sosyal sorumluluk projesi olunca 60 kiloluk elbisede giyiliyormuş. Şık olduğu kadar ağırda… Güzel bir amaç için toplandık. Her sene yapılan organizasyona bu sene ben dahil oldum. Her ne kadar düz durmakta zorlansam da çekimi gerçekleştirdik. Fıtıklarım azdı”diyerek kahkahalar attı. Bu arada hamile olduğu şeklinde çıkan haberlerle ilgili Gonca Vuslateri,”Hamile değilim ama gerçekten anne olmak istiyorum artık” diye cevap verdi.