Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kerem Bursin kimdir? Serenay Sarıkaya ile neden ayrıldı?
Kerem Bursin kimdir? Serenay Sarıkaya ile neden ayrıldı?
Kerem Bursin ve Serenay Sarıkaya ikilisinden ilginç bir hamle geldi. Sosyal medya hesaplarından birlikte çekilmiş fotoğraflarını silen Kerem Bursin ve Serenay Sarıkaya'nın ayrıldı mı, neden ayrıldı sorusu gündeme oturdu. Peki Kerem Bursin kimdir? Serenay Sarıkaya kimdir? İşte detaylar...
Magazin 13 Nisan 2018 - 11:30

Serenay Sarıkaya ve Kerem Bursin ayrıldı mı sorusu magazin gündemini takip eden vatandaşların merak etiği konuların başında geliyor. İkilinin ayrıldığı yönündeki haberlerin nedeni ise Kerem Bursin ve Serenay Sarıkaya’nın sosyal medya hesaplarından birbirleri ile çekilmiş fotoğraflarını silmeleri oldu. ‘Can Feda' isimli filmin başrolünde yer alan Kerem Bürsin'in bu hamlesinin reklama yönelik olduğu iddia edildi. Ayrılık nedenleri ise henüz belli değil.

KEREM BURSİN KİMDİR?

Kerem Bursin 4 Haziran 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş Amerikada’da oyunculuk eğitimi almıştır.Lise yıllarında arkadaşlarıyla bir Rock müzik grubu kurdu Teksas’ta birçok konser verdi.1,79 cm boyunda olan Kerem Bursin’i keşfeden isim Oscar’lı yapımcı Roger Corman.

Amerika’da yaşayan Kerem Bursin, Boston Emerson Collage’den sonra üniversite eğitimini tamamladı. Ardından Los Angeles’a taşınarak oyunculuk kariyerine başladı.Carolyn Pickman ve Eric Morris’ten oyunculuk eğitimi alan Bursin, kuzeninin düğünü için İstanbul’a geldiğinde Gaye Sökmen ile tanıştı ve Gaye Sökmen Ajans’la anlaşarak Türkiye’de de oyunculuk yapmaya başladı. Daha öncede her yaz tatilinde Türkiye’ye anneannesinin yanına geldi.

Kerem Bursin’in rol aldığı filmler; 2013 The Living Dead, 2010 Sharktopus, 2008 Killian, 2007 The Architect, 2006 Razor Man, 2010 Kiss of Death.2 Temmuz 2013 tarihinde başlayan “Güneşi Beklerken” adlı gençlik dizisinde Kerem Bursin, başrolleri Emre Kınay, Hande Doğandemir ile paylaştı.2014 yılında yönetmeni Çağan Irmak olan “Unutursam Fısılda” isimli filmde Kerem Bursin, Hümeyra, Mehmet Günsür, Farah Zeynep Abdullah ve Işıl Yücesoy ile birlikte oynadı.
ew

SERENAY SARIKAYA KİMDİR?

Serenay Sarıkaya, 1 Temmuz 1991 tarihinde Antalya’da doğmuştur. Annesinin adı Ümran, babası Mustafa Sarıkaya’dır. Sarıkaya, 6 veya 7 yaşında iken anne babasının boşanmıştır. İlk ve ortaokulu bitirdikten sonra Antalya Saime Salih Konca Lisesi’nden mezun olmuştur. İstanbul Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü’ne devam etmiştir. Çocukken modellik yapmayı İsteyen Sarıkaya, 2007 yılında çek Cumhuriyeti’nde düzenlenen “Avrupa Gençler Güzellik Yarışması”nda, Türkiye’yi temsil etme hakkı kazandı ve bu yarışmada “Jüri Özel Ödülü”nü alıp ve ülkemize dördüncülükle döndü. 2010 yılında katıldığı “Türkiye Güzellik Kraliçesi” Yarışmasına ikinci olmuştur.

16 yaşındayken 2008 yılında “plajda” adlı filmde rol alan Sarıkaya, aynı yıl içinde Peri Masalı ve Limon Ağacı dizilerinde başrol oynamıştır. Sonrasında “Adanalı” dizisinde rol alan Sarıkaya iyice tanınmıştır. Ardından 2010 yılında “Lale Devri” dizisinde Yeşim karakteriyle kendinden çokça söz ettirmiştir. 2013 yılında ise “THE O.C” dizisinden uyarlandırılan “Medcezir” dizisinde Mira karakterini canlandırdı. Son olarak Fi dizisndeki Duru rolü ile adından sıkça sözettirdi.