Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kerem Bursin: ‘Serenay’ı çok özlüyorum’
Kerem Bursin: ‘Serenay’ı çok özlüyorum’
Kerem Bursin, ünlü bir saat firmasının marka yüzü oldu. Bu işbirliği, önceki akşam düzenlenen davetle duyuruldu. Geceye sevgilisi Serenay Sarıkaya ile katılan Kerem Bursin ayrı kaldığı dönemlerde sevgilisini çok özlediğini belirtti. İşte ayrıntılar...
Magazin 17 Kasım 2017 - 10:28

Ünlü biir restoranda gerçekleşen geceye Serenay Sarıkaya ile katılan Kerem Bürsin hem yeni katıldığı saat markasıyla hem de sevgilisi Serenay Sarıkaya ile ilgili açıklamalar yaptı. İşte o açıklamalar ve geceden fotoğraflar…

kerembursinsaatic

Ünlü saat markasaının CEO'su Ricardo Guadalupe'nin ev sahipliği yaptığı restoran'daki geceye 250 davetli katıldı. Guadalupe, Bürsin'le işbirlikleri hakkında şöyle dedi: “Kerem Bürsin'in Hublot ailesine katılmasından mutluluk duyuyoruz. Gerçek bir dünya vatandaşı olan Bürsin'in bize yeni projeler için ilham vereceğine inanıyorum.”

kerembursinsaatic1

Serenay'ı özlüyorum

Davette sevgilisi Serenay Sarıkaya da Kerem Bürsin'i yalnız bırakmadı. “Can Feda” filminin çekimlerine devam eden Bürsin, yoğun çalışma temposunda görüşemediklerini söyledi: “İş yüzünden ayrı kalıyoruz. Onu çok özlüyorum.”

kerembursinsaatic2

Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya’yı gecede Yasemin Özilhan ile İzzet Özilhan da yalnız bırakmadı.