Kerimcan Durmaz kimdir, kaç yaşındadır?

Son zamanların en ünlü sosyal medya fenomenlerinden biri Kerimcan Durmaz... Yaptığı, söylediği, giydiği şeylerle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Kerimcan Durmaz aynı zamanda çeşitli mekanlarda DJ'lik yapıyor. Peki Kerimcan Durmaz kimdir, kaç yaşındadır? İşte Kerimcan Durmaz hakkında merak edilenler...

Kerimcan Durmaz kimdir, kaç yaşındadır?

Kerimcan Durmaz, 2 Kasım 1994’te İstanbul’da doğmuştur. DJ ve sosyal medya fenomenidir. 2015’ten itibaren Periscope ve Snapchat’te yaptığı paylaşımlarla Türkiye’de ün kazanarak bir internet ünlüsü hâline gelmiştir.

KERİMCAN DURMAZ KİMDİR?

Kerimcan Durmaz, 2 Kasım 1994’te İstanbul’un Yeniköy semtinde doğdu. Annesi ev hanımı, babası restoran işletmecisidir.İki ablası vardır.Liseyi bitirdikten sonra Bakü’ye gitti ve makyör olarak çalıştı. 2015’ten itibaren Periscope’a ve Snapchat’e yüklediği videolar ile sosyal medyaya adım attı.

Daha sonra İstanbul’a döndü ve DJ olarak çalışmaya başladı. Çekimleri Aralık 2016’da başlayacak bir sinema filminde başrolde yer almak üzere teklif aldı.2016-17 yayın döneminde TV8’de ekrana gelen İşte Benim Stilim yarışmasının yedinci sezonunda jüri üyeliği yapmaya başladı.

30 Kasım 2016’da Samsun’da sahne aldığı bir mekânda LGBT’lere yönelik şiddete uğradı ve yaralandı.Durmaz, bazı köşe yazarları tarafından yalnızca cinsel yönelimi nedeniyle ünlü olduğu ve eşcinselliği “tek tipleştirdiği” gerekçesiyle eleştirilmektedir.