Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kerimcan Durmaz, yeni bir film projesiyle geliyor
Kerimcan Durmaz, yeni bir film projesiyle geliyor
Kerimcan Durmaz, çekimlerine başlayacağı sinema filmi için oldukça iddialı görünüyor.
Magazin 8 Ekim 2016 - 10:05

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla yüzbinlerce beğeni alan Kerimcan Durmaz, kısa sürede fenomen oldu. Bir yandan renkli paylaşımlara imza atan Durmaz, bir yandan da djlik yaptığı mekanları hınca hınç dolduruyor. Kerimcan Durmaz’ın şöhretini ve potansiyelini değerlendirmek isteyen yapımcılardan Enis Özkan onu ikna etmiş görünüyor. Çekimlerine önümüzdeki ay başlanacak filmde başrolü üstlenen Durmaz, önceki gün İstinye Park'ta filmin yapımcısı Enis Özkan'la bir araya geldi.

kerimcan-ic

TOPLANTIDA GİŞE KONUŞULDU

Kerimcan Durmaz'a oynayacağı sinema filminin yapımcısı Enis Özkan, “5 milyon gişe yaparsan sana Ferrari'mi hediye edeceğim” dedi. Özkan, sosyal medya fenomeninden beklemediği bir yanıt aldı. Hürriyet’ten Cenker Tezel’in haberine göre, Masa Restoran'da buluşan ikili, yapımın detayları hakkında konuştu. Sohbet sırasında ilginç diyaloglar yaşandı. Özkan, Durmaz'a “Bu filmde 5 milyon gişe yaparsan sana Ferrari'mi hediye edeceğim” dedi. Durmaz ise “5 milyon gişe yaparsam Ferrari'ne ihtiyacım olmayacak, çünkü ben kendi Bentley'imi alacağım” diye karşılık verdi.

kerimcan-ic-2

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.