Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kerimcan Durmaz’a bir dava da Adana’dan…
Kerimcan Durmaz’a bir dava da Adana’dan…
Geride bıraktığımız gün instagram hesabı üzerinden cinsel içerikli bir video paylaşılan Kerimcan Durmaz, bu videonun kendisine ait olmadığını söylemiş ve eleştirenler hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıklamıştı. Ancak Durmaz'ın takipçileri görüntüdeki ismin kendisi olduğunu iddia etmesinin ardından Kerimcan Durmaz hakkında davalar açılmaya başlandı. Durmaz'a bir dava da Adana'dan geldi.
Magazin 30 Nisan 2019 - 14:34

Kerimcan Durmaz, geçtiğimiz gün Instagram hesabından, seyahat ettiği uçağın tuvaletinde müstehcen görüntülerini paylaştığı iddiasıyla büyük tepki çekmişti. Kısa bir süre sonra paylaşımını silen Durmaz, tekrar bir paylaşım yaparak, “Tarafıma ait olmayan uygunsuz içerikli bir videoyu avukatıma iletmek isterken sehven ve istemeden paylaşılmış olup, bu paylaşım için herkesten özür diliyorum” mesajı yayınlamıştı.

Av.Hakan Tamgüç, Instagram hesabından müstehcen video paylaştığı iddia edilen sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz hakkında suç duyurusunda bulundu. Tamgüç, Adana Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurarak milyonlarca takipçisi bulunan Kerimcan Durmaz'ın 'hayasızca hareketler', 'cinsel taciz' ve tespit edilecek diğer suçlardan cezalandırılmasını istedi.