Cinsel organını gösterdi! Kerimcan Durmaz’dan skandal video

İnternet üzerinden yaptığı paylaşımlarla adını duyuran ve ünlü isimlerin yanından ayrılmayan Kerimcan Durmaz'ın sosyal medya hesabından geride bıraktığımız akşam skandal bir video paylaşıldı. Durmaz, kısa süre sonra kendisine ait olduğu iddia edilen videoyu sosyal medya hesabından kaldırdı.

Cinsel organını gösterdi! Kerimcan Durmaz’dan skandal video

Instagram’da 3 milyon takipçisi olan ve takipçilerinin büyük kısmını 18 yaşından küçük sosyal medya kullanıcılarının oluşturduğu fenomen Kerimcan Durmaz, bir skandala imza attı. Durmaz, mastürbasyon yaptığı anların videosunu sansürsüz bir şekilde Instagram hesabının hikaye bölümünde takipçileriyle paylaştı. Kerimcan Durmaz kısa süre sonra videoyu sosyal medya hesabından kaldırdı. Kerimcan Durmaz’a ait olduğu iddia edilen skandal görüntüler kısa süre içerisinde internette yayıldı.

“BANA BAKIN” YAZDI

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz paylaştığı skandal görüntülere, “Bana bakın” notunu ekledi. Kerimcan Durmaz’ın videosunu izleyen birçok takipçisi ise Kerimcan’a büyük tepki gösterdi. Videoya yorum yapan bir sosyal medya kullanıcısı, “Yazıklar olsun seni bu ülkede ünlü yapan insanlara. Takipçilerinin birçoğu daha reşit olmayan küçük çocuklar” ifadelerini kullandı.

“CEZAİ YOLLARA BAŞVURACAĞIM”

Kerimcan Durmaz, sosyal medya hesabından paylaştığı skandal videoyla ilgili açıklama yaptı. Durmaz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, videonun kendisine ait olmadığını, bu videonun başka bir hesaptan kendisine geldiğini ve avukatına iletmek isterken yanlışlıkla hikayeler kısmında paylaştığını belirtti. İlgili video ve ona benzer videoların tarafına sürekli geldiğini söyleyen Durmaz, videodan dolayı takipçilerinden özür dilediğini belirtti. Kendisinin de videodan çok rahatsız olduğunu, ilgili durumdan mağdur olduğunu belirten Durmaz, videoyla ilgili gerekli hukuki ve cezai yollara başvuracağını söyledi.

Kerimcan Durmaz'dan 'Karşı cins' yanıtı İlginizi Çekebilir Kerimcan Durmaz'dan 'Karşı cins' yanıtı Cinsel organını paylaştı! Takipçileri videodaki kişinin Kerimcan Durmaz olduğunu ortaya çıkardı İlginizi Çekebilir Cinsel organını paylaştı! Takipçileri videodaki kişinin Kerimcan Durmaz olduğunu ortaya çıkardı