Kerimcan Durmaz’dan skandal video hakkında açıklama!

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından skandal bir video paylaşımı yapmış ve cinsel organını paylaşmıştı. Paylaşımını saniyeler sonra silmiş olsa da binlerce takipçisi videoya tepki gösterdi. Kerimcan Durmaz hakkında suç duyurusunda bulunuldu. Kerimcan Durmaz'dan skandal video hakkında açıklama gecikmedi.

Kerimcan Durmaz’dan skandal video hakkında açıklama!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla kısa sürede üne kavuşan ve DJ’lik yapmaya başlayan Kerimcan Durmaz’ın her yaptığı olay oluyor. Ancak son yaptığı paylaşım nedeniyle hem takipçilerinden hem de birçok ünlüden Kerimcan Durmaz’a sert tepkiler geldi.  Durmaz, mastürbasyon yaptığı anların videosunu sansürsüz bir şekilde Instagram hesabının hikaye bölümünde takipçileriyle paylaştı. Kerimcan Durmaz kısa süre sonra videoyu sosyal medya hesabından kaldırdı. Kerimcan Durmaz'a ait olduğu iddia edilen skandal görüntüler kısa süre içerisinde internette yayıldı.

KERİMCAN DURMAZ: VİDEO BANA AİT DEĞİL

Kerimcan Durmaz, sosyal medya hesabından paylaştığı skandal videoyla ilgili açıklama yaptı. Durmaz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, videonun kendisine ait olmadığını, bu videonun başka bir hesaptan kendisine geldiğini ve avukatına iletmek isterken yanlışlıkla hikayeler kısmında paylaştığını belirtti. İlgili video ve ona benzer videoların tarafına sürekli geldiğini söyleyen Durmaz, videodan dolayı takipçilerinden özür dilediğini belirtti. Kendisinin de videodan çok rahatsız olduğunu, ilgili durumdan mağdur olduğunu belirten Durmaz, videoyla ilgili gerekli hukuki ve cezai yollara başvuracağını söyledi.

Kerimcan Durmaz'a üst üste suç duyurusu İlginizi Çekebilir Kerimcan Durmaz'a üst üste suç duyurusu

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU

Kerimcan Durmaz'ın bu paylaşımının ardından, avukatlar Merve Saruhan Aydıngöz ile Melih Altıkardeş, bugün Bursa Adliyesi'ne gelerek Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu. Altıkardeş, ”Kerimcan Durmaz'ın resmi hesabından, tüm takipçilerin görebileceği şekilde müstehcen görüntüleri paylaşılmıştır. Durmaz, daha sonra hayasızca hareketler ve cinsel taciz içeren görüntülerin kendisine ait olmadığına dair paylaşımlarda bulunmuştur. Şüphelinin havaalanında kendi sayfasında paylaşım olduğu ve daha sonra sildiği akabinde fan sayfalarında ve haber sitelerinde paylaşılan görüntülerindeki kıyafetleri görünmektedir” dedi.

Şüphelinin çocuk denecek yaşta takipçilerinin olduğunu belirten avukat Merve Saruhan Aydıngöz ise “Ben bir anneyim, avukat olan arkadaşımın da iki çocuğu var. Bu görüntüleri çocukların izlediğini düşünürsek, geçirecekleri travmaları düşünemiyorum. Son günlerde artış gösteren cinsel istismarın toplumsal olarak infiale neden olduğu bu günlerde birçok takipçisi bulunan şüphelinin herkesin görebileceği şekilde hareket ve cinsel taciz içeren paylaşımlarda bulunması kamuoyu vicdanını ziyadesiyle rahatsız etmiştir. Kerimcan´ın hareketleri Türk toplumunun ahlak yapısına aykırıdır. Bizim gibi herkesi Kerimcan´ın paylaşımına tepki göstermeye davet ediyoruz. Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı´na, dilekçenin İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na gönderilmesi için suç duyusunda bulunduk. Sulh Ceza Hakimliği'nden de hesabının kaldırılması için müracaatımızı yapacağız” dedi.

Kerimcan Durmaz kimdir, kaç yaşındadır? İlginizi Çekebilir Kerimcan Durmaz kimdir, kaç yaşındadır?

YEŞİM SALKIM’DAN TEPKİ

Yeşim Salkım sosyal medya hesabından yazdığı: “Bundan böyle bu tipleri evine sokanlar resim çektirenler bu hiç bir vasfı olmayan insanları başımıza tepemize çıkaranlar düşünsün! Çünkü su testisi su yolunda kırılır der eskiler… Olay budur, destekleyenler düşünsün. Ülkenin çöküşü işte böyle başladı. ‘İnsanın bir mesleği bir yeteneği olur' dedim diye beni taşlayanlar düşünsün şimdi! Şarkıcı olmayana şarkıcı, oyuncu olmayana oyuncu… Cahil cühela herkese fenomen derseniz bunu da kabul eder oturursunuz. Aynı masaya çoluk çocuk oturanlar düşünsün… Kısaca bunların hepsi kralın soytarısıdır” sözleriyle tepkisini gösterirdi.

DEMET AKALIN: KABUL EDİLEMEZ

Demet Akalın'ın yazdıkları: “Uçağın tuvaletinde öyle çirkin bir görüntüye imza atan bir insanı, evli barklı biri olarak nasıl savunayım, nesini savunayım! Ben ona söylediğimi söyledim… ‘Kimse seni bitiremedi, sen kendini bitireceksin Kerimcan' dedim. Bu son olay kabul edilemez! Sen ünlü olduysan bu şöhreti taşıdıysan bu kadarını yapamazsın, ben pilates fotoğrafı bile paylaşamıyorum. Bana whatsapp gruplarından nasıl çirkin fotoğraflar geliyor hayal bile edemezsiniz, anadan üryan fotoğraflarınızı paylaşıyorsunuz. Evli çocuklu kadınların fotoğrafları geliyor bana… Milletin uçkurunun bekçisi miyim? Dağ gibi kocam var arkamda ondan utandım”