Sözcü Plus Giriş

Keşke Hiç Büyümeseydik 3.bölüm fragmanı yayınlandı! Keşke Hiç Büyümeseydik son bölümde neler oldu?

Yeni sezonun dikkat çeken dizileri arasında yer alan Keşke Hiç Büyümeseydik 2. bölümü yayınlandı. Başrolünde Burcu Kara'nın yer aldığı dizinin son bölümünde neler yaşandı haberimizin içerisinde yer alıyor. Peki, Keşke Hiç Büyümeseydik yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

null
Güncellenme: 18:56, 22/09/2018
Keşke Hiç Büyümeseydik 3.bölüm fragmanı yayınlandı! Keşke Hiç Büyümeseydik son bölümde neler oldu?

Çocukken birbirlerinin dertlerine hüzünlenen, arkalarını kollayan kardeşler, büyüdüklerinde aralarındaki sorunları çözmek için sohbet bile edemeyecek hale gelmelerini anlatan Keşke Hiç Büyümeseydik seyircilerin beğenisini kazandı. Show TV ekranlarında seyirici ile buluşan Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin 2. bölümü yayınlandı. 2. bölümde babalarının ölümü ile aynı evde toplanan çocuklar daha Hulusi'nin ‘ Yedisi ' çıkmadan birbirlerine düştü. Keşke Hiç Büyümeseydik son bölümde başka neler yaşandı? Keşke Hiç Büyümeseydik 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı hepsi haberimizin içerisinde yer alıyor.

KEŞKE HİÇ BÜYÜMESEYDİK 3.BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Baş rolünde Burcu Kara’nın yer aldığı, her bölümü izleyicileri ekran başına kitleyen Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin 3. bölümü fragmanı henüz yayınlanmadı. Keşke Hiç Büyümeseydik yeni bölüm fragmanı yayınlandığı andan itibaren haberimizin içerisinde olacak.

ÜÇÜNCÜ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Hulusi vefat edeli haftalar olmuş, herkes rutin hayatlarına geri dönmüştür. Sadece Ufuk Serpil ve Sadık'ın hissettikleri pişmanlıklar devam etmektedir. Kalabalık dağılıp evde kimse kalmayınca Serpil babasının son günlerdeki yalnızlığını daha fazla anlamış ama iş işten geçmiştir. Şimdi sadece ‘Keşke daha fazla vakit geçirseydim…' duygusu içini kaplamıştır..
Ufuk ve Sadık arasındaki gerilim ise gün geçtikçe daha da tırmanmakta, sorunla yüzleşmek yerine birbirlerinden kaçarlar. Serpil'in çabaları iki kardeş arasında buzları eritecek mi, yoksa daha da mı içinden çıkılmayacak hale sokacak, merak konusudur.

Bütün bu gerilimin yanında babalarının yıllardır gözü gibi baktığı, bakım ve tamirini ihmal etmediği guguklu saat ortada yoktur. Cenaze telaşı ile duvardaki yerinde olmadığını fark etmeyen çocuklar, şimdi nereye kaybolduğunu merak etmişlerdir. Hulusi'nin o saati satmayacağından emin, ama nerede olduğundan habersizdirler. Serpil evi aramaya başlar. Maddi değerini duyan Damat Ferdi'nin ise gözleri büyümüştür. Kimse fark etmeden saati bulmaya çalışan Ferdi, guguklu saati soruşturur.

Bu sırada Necati Abi'nin eşleri Gül ve Ayten ise evin satılması hususunda kendi planlarını hayata geçirmektedirler. Ayten oğlu Jr Hulusi'yi yanına çekmeye çalışırken, Gül ise mirastaki hakkını hukuki yollarla aramayı seçmiştir. Dava açmak için hazırlık yapar.

Çocukken neşe dolu olan hayatlarına büyüdükçe çeşitli sorunlar ekleyen kardeşler şimdi kendi kabuklarının içine çekilmiş, sorunlarını bile paylaşamayacak hale gelmiştirler.

Çocukluk anılarında hatırladıkları, o mutlu, neşe dolu aileden zaman aktıkça geriye bu sorunlu bu üç kardeş kalmıştır. Şimdi anılarındaki o eski hallerine geri dönebilecekler mi, yoksa her şeyden vazgeçip Handırı Apartmanı'nı bir moloz yığınına mı çevireceklerdir.

Yayınlanma Tarihi:23:08,