Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Vatanım Sensin 43. son bölüm izle Keşke yanında olabilseydim Azize!
Vatanım Sensin 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Vatanım Sensin 43. son bölüm izle Keşke yanında olabilseydim Azize!
Vatanım Sensin 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Cevdet, Azize'nin sakladığı sırlarının peşine düşüyor! Vatanım Sensin, her bölümü ile izleyicileri ekrana kilitlemeyi başarıyor. Vatanım Sensin 43. son bölüm izle! Cevdet, Azize'nin sırlarını öğrenebilecek mi? İşte Vatanım Sensin dizisi ile ilgili gelişmeler..
Magazin 1 Şubat 2018 - 23:13

Vatanım Sensin 44. yeni bölüm fragmanı geldi mi sorusu bugün dizinin takipçileri tarafından en çok sorulan sorulardan biri olacak. Vatanım Sensin 43. son bölüm yayınlandı izleme linki haberimizde. Başrollerinde Halit Ergenç ile Bergüzar Korel’in yer aldığı dizi izleyiciler tarafından sıkı bir şekilde takip ediliyor. İşte son bölüm izleme linki ve merak edilenler

VATANIM SENSİN YENİ FRAGMAN GELDİ


Cevdet ve Azize kavuşmuş, aile yeniden bir araya gelmiştir. Bu sırada Filippos, Dağıstanlı ile Ankara arasında yaşananlardan cesaret alır ve büyük bir taarruz için son adımı atmak üzere harekete geçer. Türklerin, Yunan Ordusu’nu bu büyük savaşta bozguna uğratmasının tek yolu Cevdet’in, Filippos’a oynayacağı bir oyun olacaktır.

Ancak Azize ve Charles’ın, Cevdet’in görevini tehlikeye atmasına dair korkuları yeniden alevlenir, çünkü Cevdet karısının başına gelenlerle ilgili gerçekleri öğrenmeye çabalamaktadır. Cevdet büyük bir yol ayrımına gelmek üzeredir. Bu yol ayrımında onu bir yanda Azize’nin yaşadığı en büyük acının kaynağı, diğer yanda savaşın kaderini etkileyecek görevi beklemektedir.

Hilal ve Yıldız, anneleri Azize’ye kavuşuyor! Azize’yi zor durumdan kurtararak onun yaşadığını öğrenen Cevdet, bu güzel haberi vermek için ailesinin yanına gider. Azize’nin yaşadığını öğrenen kızlar ve Hasibe anne, yetimhaneye giderek hemen görmek isterler. Hilal ve Yıldız, anneleri Azize’yi tekrar gördüklerinde ise duygusal anlar yaşanır.

azize

AZİZE GİZLİ GÖREVİNE DEVAM EDEBİLECEK Mİ?

Cevdet, Azize’nin vücudundaki yaraları sorguluyor; evlerine gelen Yunan Yüzbaşı yeni bir yüzleşmeye neden oluyor. Azize’nin yaşıyor olması, Cevdet ve ailesinin büyük bir sevinç yaşamalarına neden olur. Azize, gizli vazifesine devam edemez ve ailesine kavuşur. Öldü sanılan Azize’nin aylardır nerede ve nasıl yaşadığı, ailesi tarafından merak konusudur. Azize’sine kavuşan Cevdet, hikayesindeki eksik kalan parçaları tamamlamak ister. Özellikle Azize’nin vücudundaki yaraları fark eden Cevdet, bunun nedenini öğrenmek ister. Cevdet’in, Yunan Ordusu içindeki gizli görevine devam etmesi için Azize, yaşadıklarını saklamaya çalışır.

Evlerine gelen Yunan Komutan ise Azize’nin korkulu dakikalar geçirmesine sebep olur. Azize’nin kıyıda uğradığı cinsel saldırıyı yapan Yunan askeriyle karşı karşıya gelmesi, kapanmamış hesapların açılmasını sağlar. Azize ile Cevdet’in, bu büyük sınavı nasıl sonuçlanacak? Azize, yaşadıklarını saklamaya devam edebilecek mi? Cevdet ile Yunan Yüzbaşı arasında neler yaşanacak?

VATANIM SENSİN YENİ FRAGMAN

VATANIM SENSİN SON BÖLÜM

VATANIM SENSİN DİZİSİNİN HİKAYESİ

Azize üç çocuğu ve kayınvalidesi ile zorlu bir mücadelenin içinde bulur kendini… Canından çok sevdiği kocasının yokluğuyla ve savaş yıllarının zorluklarıyla mücadele ederek yetiştirir çocuklarını.

1919 yılında, Yıldız güzeller güzeli, gözü yükseklerde bir genç kız, Hilal ise memleket sevdalısı mücadeleci bir genç kız olmuştur. Ali Kemal ise gönlündeki aşk acısıyla ve kendisine dair öğrendiği hazin sırla yaşamaya çalışan serseri bir mayın gibidir. Azize her birinin dertleriyle uğraşmaya çalışırken, İzmir'in Yunanlılar tarafından işgal edileceği haberi ile sarsılırlar. Oysa bu işgal onlara yıllar önce kaybettikleri birini geri getirecektir. Ama hiç ummadıkları bir şekilde…

Üst üste mağlubiyetle biten savaşlardan yorgun düşmüş bir milletin, en son ve en büyük sınavına hazırlandığı 1919 senesinin baharı, Azize ve Cevdet’in de hayatlarında yeni bir dönemi başlatacaktır.

Görünür ve görünmez düşmanların gölgesinde, yolları tekrar kesişecek, hayatları bu kesişme yüzünden alt üst olacaktır. Zaferler ve mağlubiyetler görecekler, ayrılıklar ve kavuşmalar yaşayacaklar, umudun ve buhranın ateşiyle yanacak ve gerçek sevginin, gerçek vefanın, gerçek ihanetin ne olduğunu öğreneceklerdir. Cevdet ve Azize’nin hikayesi, küllerinden doğan yepyeni bir ülkenin kaderiyle bir yazılacaktır.

Vatanım Sensin ; Savaşın acımasız ortamında vazifeleri ve vicdanları arasına sıkışanların, aşklarını yine de yeşertmeye çalışanların,  her şeye rağmen bir arada kalmaya gayret eden bir ailenin, esaretten özgürlüğe doğru çıkılan amansız bir yolun hikayesidir bu…

Son güncelleme: 09:02 - 19.03.2018