Sözcü Plus Giriş

Kibariye buhran dolu günler yaşıyor! Evlerine haciz geldi

Ali Küçükbalçık'ın usta sanatçı Kibariye'yi, Lübnanlı bir kadınla Kıbrıs'ta aldattığı ortaya çıkmıştı. Şimdi ise Lübnanlı kadının Küçükbalçık'tan hamile olduğu iddia edildi. Bunun yanı sıra Ali Küçükbalçık ve Lübnanlı sevgilisi D.O, Ataşehir'de birbirine 5'er dakikalık mesafedeki evlerde oturuyorlar.

Güncellenme: 13:47, 24/05/2018
Kibariye buhran dolu günler yaşıyor! Evlerine haciz geldi

Ömercan ALTAY

Türk müziğinin sevilen ismi Kibariye, şu sıralar buhran dolu günler yaşıyor. 1 Mayıs 2018 tarihinde Kibariye’nin 19 senelik eşi Ali Küçükbalçık çalışanlarının parasını ödemediğini ve Kibariye’yi aldattığı Şık Hayat tarafından ortaya çıkarılmıştı. Kibariye’nin ihanetin yanı sıra maddi krizlerle de sarsıldığı öğrenildi.

BODRUM’DAN SONRA İSTANBUL’DA BULUNAN EVE DE HACİZ GELDİ

Eşi Ali Küçükbalçık, Kibariye’nin adını kullanarak iş yaptığı kişilere karşılıksız çek vermişti. Alacaklı şahıslar çeklerin karşılıksız çıktığını ve paralarını alamayacaklarını öğrenince Küçükbalçık hakkında suç duyurusunda bulundular. Bunun üzerine mahkeme heyeti ihtiyatlı haciz kararını çıkararak Kibariye’nin İstanbul Ataşehir’de bulunan evine haciz memurlarını gönderdi. Haciz memurları evde yer alan çift eşyalardan bir tanesini alarak haciz işlemini gerçekleştirdi.

BODRUM’DAKİ EVE NEDEN HACİZ GELDİ?

Ali Küçükbalçık, Bodrum’un Gökçebel mevkiinde 1 milyon 800 bin TL’ye aldığı araziye İzmirli bir müteahhitle anlaşarak villa inşaatı başlattı. Villanın ödemesinin bir bölümü de bankadan kredi çekerek tahsil etti. Kalan kısmını ise 100 er bin TL’lik çeklerle 8 parçaya böldü. Ancak çeklerin karşılıksız çıkması üzerine İzmirli müteahhit Küçükbalçık’ı mahkemeye vererek haciz davasını başlattı.

YASAK AŞKTA BEBEK GELİŞMESİ

Kibariye’nin eşi Ali Küçükbalçık’ın Lübnan asıllı bir kadın ile ilişkisinin olduğu ve mal varlığını Kıbrıs’ta bulunan kumarhanelerde tükettiği magazin kulislerinde herkesin bildiği konulardan. Son olarak Küçükbalçık’ın Lübnan asıllı sevgilisinin hamile olduğu iddia ediliyor. Genç kadın, Kibariye ve eşinin oturduğu Ataşehir’de Küçükbalçık’ın tuttuğu bir evde yaşıyor. Evlerin arası ise sadece 5 dakika uzaklıkta.

KİBARİYE’NİN ANNESİNE ULAŞTIK

Usta sanatçı Kibariye’nin annesi yaşanan bu olaylarla alakalı, “Ben hiç bir şey bilmiyorum. Hastayım uğraşamam onlarla. Bu konulara beni dahil etmeyin olur mu annecim” ifadelerini kullanarak kibar bir şekilde yanıt verdi.

Ali Küçükbalçık'ın Kibariye'yi aldattığı Lübnan asıllı genç kadın

Ali Küçükbalçık’ın Kibariye’yi aldattığı Lübnan asıllı genç kadın

İlginizi ÇekebilirKibariye eşi Ali Küçükbalçık tarafından aldatıldı mı?Kibariye eşi Ali Küçükbalçık tarafından aldatıldı mı?
Yayınlanma Tarihi:10:35,