Sözcü Plus Giriş

Kibariye eşi Ali Küçükbalçık tarafından aldatıldı mı?

Kibariye'nin 1999 senesinde hayatını birleştirdiği eşi Ali Küçükbalçık'ın sahibi olduğu 'Sanem Sanat Turizm' isimli şirketin çalışanlarına uzun süredir maaş ödemediği ve piyasada bulunan birçok şirketin yanı sıra bankalara da borçlu olduğu öğrenildi.

Güncellenme: 14:33, 01/05/2018
Kibariye eşi Ali Küçükbalçık tarafından aldatıldı mı?

Ömercan ALTAY

Sanem Sanat Turizm ve bir döner marka zincirinin sahibini olan Kibariye’nin eşi Ali Küçükbalçık’ın sahibi olduğu şirkette çalışanların maaşlarını uzun süredir ödemediği ortaya çıktı. Küçükbalçık’ın şarkıcı eşi Kibariye’nin ismini kullanarak güven kazandığı ve şirketlere karşılıksız  çek verdiği iddia edildi. Öte yandan Sözcü, Küçükbalçık’ın maaş ve tazminatlarını isteyen çalışanlarına tehdit içerikli mesajlar attığı ve çalışanların savcılığa giderek şikayetçi olduğu bilgisine ulaştı.

YASAK AŞK İDDİASI 

Kibariye ile evli olan Ali Küçükbalçık’ın Lübnan uyruklu bir kadınla yasak aşk yaşadığı ve Küçükbalçık’ın Kıbrıs’ta yer alan kumarhanelerde Lübnan asıllı kadın arkadaşıyla kumar oynayarak servetini kumar masasında kaybettiği iddiası ise magazin kulislerinde bomba etkisi yarattı.
BU İLK VUKUATI DEĞİL DAHA ÖNCE DE YAKALANMIŞTI

57 yaşındaki şarkıcı Kibariye’nin 19 yıllık eşi 37 yaşındaki Ali Küçükbalçık, 2017 senesinde iki genç kadınla Trump Tower içinde bulunan bir gece kulübünde görüntülenmişti. Hüsnü Şenlendirici ve Hakan Altun ikilisini dinlemeye gelen Küçükbalçık ve arkadaşları, mekan içinde muhabirlerin olduğunu öğrenince panikleyip mekan görevlileriyle tartışmıştı.

10 MİLYON TL BORÇ VE HACİZ

Ali Küçükbalçık’ın bankalara yaklaşık olarak 10 milyon TL borcu olduğu ileri sürülüyor. Ekonomik olarak büyük bir çöküş yaşayan Küçükbalçık, satın aldığı lüks aracın borcunu ödemeyince otomobile haciz memurları tarafından el konuldu.

KUMARA MERAKIYLA BİLİNİYOR

6 Ağustos 2014 tarihinde Yunan Adası Mikonos’a gidip 1 hafta tatil yapan Ali Küçükbalçık, kumar oynadığı sırada aynı yerde tatil yapan Türk bir turist tarafından görüntülenmişti. Ali Küçükbalçık’a sarışın bir güzel eşlik ediyordu.

alikucukbalcik
e3

Yayınlanma Tarihi:13:58,