Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kibariye; “O davete katıldığım için beni dışladılar”
Kibariye; “O davete katıldığım için beni dışladılar”
Sempatik kişiliği ve renkli tavırlarıyla bilinen Kibariye, Akşam Gazetesi'nden Tuba Kalçık'a verdiği röportajda başına gelen ilginç bir olaydan bahsetti.
Magazin 29 Eylül 2017 - 10:28

Geride bıraktığımız Ramazan ayında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın düzenlediği iftar davetlerinden birine katılan ve burada Cumhurbaşkanı’nın yanağından makas aldığı görüntülerle gazetelere haber olan Kibariye, görünen o ki bu davete katıldığı için halk tarafından tepki gördüğünü ileri sürdü. Verdiği röportajda başına gelen bir olay üzerinden bu dışlanma olayını anlatan Kibariye herkesin bir arada kavgasız ve sorunsuz yaşamasını istediğinin altını çizdi. İşte Kibariye röportajının o kısmı:

kibariye-ic

‘DAVETE GİTTİM, DIŞLANDIM’

Biz sanatçıyız. Tabii ki böyle davetlere katılacağız. Ama belli insanlar bunu anlamıyor. Benim de başımdan bir olay geçti. Markette bir kadın yanıma gelip, ‘Seni eskiden seviyordum ama artık sevmiyorum, dinlemiyorum’ dedi. Cevap bile vermedim kadına ama çok üzüldüm. Böyle olmamalı. Ülkemi çok seven bir sanatçıyım. Her zaman ülkem için elimden ne gelirse yaparım. Birbirimizi ayrıştırmak yerine sıkıca sarılmalıyız.

Son güncelleme: 11:54 - 29.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.