Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kibariye’nin Kıbrıs çıkarması
Kibariye’nin Kıbrıs çıkarması
Kuzey Kıbrıs’ta bir otelde sahne alan ünlü şarkıcı Kibariye, şarkıları ve esprilerinin yanı sıra leopar desenli ve taş süslemeli elbisesiyle büyük beğeni kazandı.
Magazin 11 Şubat 2019 - 10:08

Kuzey Kıbrıs'ta yer alan Maxim Royal, bu kez sahnesinde ünlü şarkıcı Kibariye'yi konuk etti. Sahnesi öncesinde gazetecilerle bir araya gelerek sohbet eden Kibariye, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Fasıl ekibinin müzik ziyafeti ve şovmen Gediz'in gösterisiyle başlayan gece Kibariye'nin sahneye çıkmasıyla zirve yaptı. Leopar desenli, göğüs ve sırt kısmı taşlarla bezeli elbisesiyle ilk andan itibaren dikkatleri üzerine çeken Kibariye, hareketli şarkılarıyla geceye hızlı bir giriş yaptı.

HAYRANLARIYLA BİRLİKTE SÖYLEDİ…

Rezervasyonları haftalar öncesinde dolduran hayranlarının gösterdiği ilgiden bir hayli memnun olduğu gözlenen Kibariye, bir ara sahnenin kenarına oturarak söylediği parçalarla duygusal anlar yaşattı.

Şarkılarıyla konuklarını coşturan, esprileriyle de kahkahalar attıran Kibariye şerefine bazı hayranları şampanyalar patlattı. Gördüğü ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Kibariye pek çok şarkısını hayranlarıyla hep bir ağızdan söyledi.

Etiketler