Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kim Kardashian, ölüm tehlikesi olduğu için, üçüncü çocuğu için taşıyıcı anne arıyor!
Kim Kardashian, ölüm tehlikesi olduğu için, üçüncü çocuğu için taşıyıcı anne arıyor!
İkinci hamileliğinde sıkıntılı günler geçiren Kim Kardashian doktorların "Üçüncü kez hamile kalırsan ölürsün" sözlerine aldırış etmeden, iki çocuğuna kardeş istediğini söyledi. Çevre baskısının ardından West çifti çözümü taşıyıcı annede buldu!
Hale Ceylan BARLAS
Magazin 4 Nisan 2017 - 16:36

Son günlerde Keeping Up With the Kardashians adlı programda sansasyon yaratacak açıklamalar yapan Kim Kardashian, programın üçüncü bölüm tanıtımında üçüncü çocuğu istediğini belirtmişti. Aslında bu onun ilk kez yaptığı bir açıklama değildi.
spl1433331_008Kısa bir süre önce de hamile kalmak istediğini dile getirmişti. Ne var ki, fragman yayınlanır yayınlanmaz, sanki ilk kez bu açıklamayı yapmışçasına bir anda magazin basınında ve sosyal medyada geniş yer buldu. Onun bu kararı haliyle Kardashian’ın sağlık durumu da gündeme getirdi.
spl1429642_003Takip edenler bilirler; Kim Kardashian ikinci çocuğuna hamileyken pek çok sorun yaşamış, hatta üçüncüyü doğuramayacağı konusunda haberler çıkmıştı. Öyle ki doktorları ölüm tehlikesi olduğunu dahi söylemişti. Her şeye rağmen doktorlarına aldırış etmeden “North’a ve Saint’e bir kardeş vermek istiyorum” diye açıklamalar yapan Kardashian, yaklaşık dört ay önce, yakın çevresine taşıyıcı anne aradığını söylemiş, bunun üzerine pek çok talep almıştı.
spl1356732_015Taşıyıcı anne olmak isteyenlerden biri de oyuncu ve model Chrissy Teigen’dı. Teigen “Kim’in taşıyıcı annesi olmak için bir saniye bile düşünmem” açıklamasında bulunmuştu. Bu konu şimdi yeniden gündemde ve West çifti ciddi ciddi taşıyıcı anne arayışına girmiş…

Son güncelleme: 16:59 - 04.04.2017