Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kim Kardashian üçüncü kez anne oldu
Kim Kardashian üçüncü kez anne oldu
Bir kere daha hamile kalması durumunda hayati tehlike yaşayacağı konusunda doktorundan uyarı alan Kim Kardashian bu yüzden üçüncü bebeğini taşıyıcı anne yöntemiyle dünyaya getirdi.
Magazin 17 Ocak 2018 - 10:27

Aile fertleriyle birlikte yaptığı televizyon şovuyla dünya çapında tanınan bir isim haline gelen Kim Kardashian ve rapçi eşi Kanye West taşıyıcı anne aracılığıyla sahip oldukları üçüncü çocuklarını kucaklarına aldı. 37 yaşındaki Kardashian, ailelerinin yeni üyesinin 15 Ocak 2018 tarihinde, saat 12:47’de 3 kilo 345 ağırlığında doğduğunu paylaştığı şu notla duyurdu:

kim5

kimkardashian

“O BURADA”

Kanye ve ben, sağlıklı ve güzel kız bebeğimizin dünyaya geldiğini bildirmekten mutluluk duyuyoruz. Bize birinin verebileceği en değerli hediyeyi getiren ve düşlerimizi gerçekleştiren taşıyıcı annemize, harika doktorlarımıza ve gerçekleştirdikleri özel bakım için hemşirelerimize minnettarız. Nort ve Saint kız kardeşlerine hoşgeldin demek için özel bir heyecan duyuyorlar.

Sevgiler,

Kim Kardashian West”