Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kim Kardashian’dan Rob Kardashian ve Blac Chyna’ya onay çıktı
Kim Kardashian’dan Rob Kardashian ve Blac Chyna’ya onay çıktı
Kardashian ailesinin istenmeyen gelin adayı Blac Chyna'ya Kim Kardashian'dan destek geldi.
Burcu ÖZEN
Magazin 27 Nisan 2016 - 10:45

Amerika’nın en ünlü ailesi Kardashian-Jenner’larda Blac Chyna sorunu çözülmeye başladı gibi… Bir zamanlar Kim Kardashian’ın en yakın arkadaşı olan Blac Chyna, çocuğunun babası ve eski nişanlısı olan ünlü rapçi Tyga’dan ayrıldıktan sonra, Kim’in kız kardeşi Kylie Jenner’le aşk yaşamaya başlaması yüzünden Kardashian-Jenner ailesinden uzaklaşmıştı.

Ancak Chyna’nın intikamı acı oldu ve Kardashian-Jenner ailesini zaman zaman depresyonla mücadele yaşayan bireyi, erkek kardeşleri Rob Kardashian’la vurdu. Rob ve Blac’in ilişkisine tüm aile bireyleri karşı çıktı.

Hatta çiftin yüzük takma törenine hiç bir aile ferdi de katılmadı. Ama Rob, yine de sevgilisinin yanında durmaya devam etti.

Yaşanan ilginç bir gelişme Kim’in çiftin yanında olduğunu gözler önüne sürdü. Kim, beklenmedik nişanı kutlamak istemiş olacak ki, salı günü Beverly Hills’te hepbirlikte kahvaltı keyfi yaptılar. Üçlünün keyifli tavırları da gözden kaçmadı.