Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kim Kardashian’ın bebeğini taşıyacak ‘Taşıyıcı Anne’ hamile!
Kim Kardashian’ın bebeğini taşıyacak ‘Taşıyıcı Anne’ hamile!
Kardashian’lar dendiğinde kalabalık ve birbirini her zaman kollayan ve birbirine bağlı bir aile akla geliyor. Birbirlerinin en iyi arkadaşları olan kardeşler bunu her fırsatta dile getirirken, böyle bir ailede büyüyen Kim Kardashian’ın büyük ve kalabalık aile isteği sürpriz değil. Bu istek doğrultusunda Kim Kardashian'ın taşıyıcı anne olarak tuttuğu kadının hamile olduğu ortaya çıktı.
Magazin 27 Temmuz 2017 - 11:40

Kim Kardashian Paris'te yaşadığı üzücü olayın ardından ailesini büyütme kararı almıştı. Büyük bir aile istediğini ve çocuklarıyla olan bağını her fırsatta gösteren  Reailty programında 3. hamileliğin hayati risk taşıdığını öğrendiğinde taşıyıcı anne arayışlarına başlayan Kim Kardashian'ın geçtiğimiz aylarda ajans aracılığıyla bir taşıyıcı anne ile anlaştığı ortaya çıkmıştı.

TAŞIYICI ANNE 4500 DOLAR ALACAK

Görünen o ki Kardashian-West ailesi vakit kaybetmemiş, çünkü son haberlere göre taşıyıcı anne 3 aylık hamile! San Diego'da yaşayan 20'li yaşlarındaki taşıyıcı anneye 45000 Dolar ödeyecek olan ünlü yıldızdan henüz resmi bir açıklama gelmezken haberler doğruysa 2018 Ocak ayında üçüncü bebeğini kucağına alacak olan Kim için tüm hayranları da aynı heyecanı duyacak.

kimkardashian

Yazı: Ekin Kurbetçi (Vogue)