Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kim Milyoner Olmak İster: Cinnet ve Birkaç İyi Adam filmlerinin başrolü kimdir?
Kim Milyoner Olmak İster: Cinnet ve Birkaç İyi Adam filmlerinin başrolü kimdir?
Milyonlarca izleyicinin merakla takip ettiği Kim Milyoner Olmak İster programında yer alan soruların cevabı haberimizde! İşte Kim Milyoner Olmak İster programında yer alan "Cinnet ve Birkaç İyi Adam filmlerinin başrolü kimdir? " sorusunun cevabı...
Magazin 11 Şubat 2019 - 22:21

Kim Milyoner Olmak İster programında yer alan ” Cinnet ve Birkaç İyi Adam filmlerinin başrolü kimdir?” sorusunun cevabı haberimizde yer alıyor.

CEVAP: JACK NİCHELSON


KİM MİLYONER OLMAK İSTER’DE JOKER HAKLARI

1) Telefon Joker Hakkı: Yarışmacının başvuru yaptığı esnada ismini vermiş olduğu 3 arkadaşı içinden dilediği herhangi birini arayıp verilen 30 saniye içinde soru ile ilgili olarak fikir alabilmektedir.

2) Yarı yarıya Joker Hakkı: Yarışmacının bu joker hakkını tercih etmesi durumunda bilgisayar yanlış olan 2 seçeneği rastgele olacak şekilde çıkarır.

3)Joker Hakkı: Yarışmacının bu joker hakkını tercih etmesi durumunda seyircilere verilmiş olan el bilgisayarı ile sorunun cevap hakkında bir seçimde bulunurlar. Seyircilerin vermiş olduğu bu cevaplar, grafik olarak yarışmacıya yansıtılır.

4) Çift Yanıt Joker Hakkı: Yarışmanın eski bölümlerinden farklı olarak yarışmacıya verilen bu joker hakkı sayesinde yarışmacı soruya 2 kez yanıt verme hakkına sahip olmaktadır. Bununla birlikte bu joker hakkını kullanan yarışmacılar çekilemez ve yine bu jokeri yalnızca 7. sorudan sonra kullanma hakkına sahiptirler. Aynı zamanda çift yanıtın kullanımı esnasında verilen ilk cevabın yanlış olması durumunda yanıt gri renk kullanılarak gösterilir.

Son güncelleme: 22:22 - 11.02.2019