Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Meryem 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Meryem 24. son bölüm izle 25 yıllık sır çözülecek!
Meryem 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Meryem 24. son bölüm izle 25 yıllık sır çözülecek!
Meryem 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Meryem 24. son bölüm izle 25 yıllık sır çözülecek! Meryem, heyecan dolu son bölümüyle Kanal D'de yayınlandı. Savaş, evlerini kurtarmak ve ailesini korumak için çabalarken bir yandan da peşlerindeki hayaletin kim olduğunu bulmaya çalışıyor. Oktay Meryem'le görüşmek için sinsi planlar yapıyor. Peki bu hayalet kim? İşte Meryem dizisi ile ilgili gelişmeler...
Magazin 17 Ocak 2018 - 23:26

Meryem 24. son bölüm yayınlanmasından sonra Meryem 25. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı Meryem 24. son bölüm izle 25 yıllık sır çözülecek! Savaş ve Meryem bir yandan dışarıdan gelen engellerle boğuşurken bir yandan aşklarına tutunmaya uğraşıyorlar. Meryem yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Meryem dizisi hakkında son gelişmeler…

meryem25

Savaş, evlerini kurtarmak ve ailesini korumak için çabalarken bir yandan da peşlerindeki hayaletin kim olduğunu bulmaya çalışmaktadır. Oktay Derin'e siyah bir zarf verir. Zarf kendisi gibi kara bir haber taşımaktadır. Oktay'ın planladığı bir cinayeti haber vermektedir. Bu habere göre tüm kahramanlarımızın tanıdığı biri tüm kahramanlarımızın tanıdığı başka birini öldürecektir.

meryem25-2

Yaşadığı ortaya çıkan Oktay'a en büyük yardım Suzan Şahika ve kızları tarafından gelir. Derin ile Oktay'ın yakınlaşması, şimdi herkes için daha büyük bir tehlike arz eder. Zira ikilinin yakınlaşmasının hedefi Savaş ile Meryem'i ayırmaktır. İntikam için bir arada olan Derin ile Oktay, yavaş yavaş harekete geçmeye hazırlanırlar.

Meryem ile Savaş, yaşadıkları tüm kötü günleri arkalarında bırakmaya hazırdırlar. İkili yaşanan kazada, karşı karşıya gelmiş olsalar da bu kazanın iki kaybedenidir. Ödemek zorunda kaldıkları bedeller, her ikisinin hayatını da kötü etkilese de sonunda aşkı bulmuşlardır. Birbirlerine en büyük desteği veren Meryem ile Savaş, Oktay ve Derin'in tüm çabalarına rağmen bir arada kalmayı başarmış, birlikte göğüs germişlerdi. Meryem ile Savaş, en büyük sınavını vermeye hazırlanırlar. Zira intikam için geri dönen Oktay'ın, ilk hedefi Savaş'ı öldürmektir. Savaş ile Meryem'in karşı karşıya gelmeleri için oyun oynayan Oktay, adeta bir hayalet gibi hayatlarına dahil olur.

Öte yandan Burcu ile Güçlü'nün en büyük problemi olan geçmişleri, bir kez daha karşılarına çıkar. Burcu'nun eski kocasının hala peşinde olması ve Güçlü'nün ona yaptıklarını ödetmek istemesi karşı karşıya getirir. Güçlü, Burcu'ya olan aşkını göstermek için ona bir teklif yapmaya hazırlanırken, asıl sürpriz eski kocası tarafından gelir. Burcu, büyük bir tehlikededir ve güvende olabilmek için Güçlü'nün yardımına ihtiyacı vardır.

MERYEM 25. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

MERYEM SON BÖLÜM

meryem25-3

Son güncelleme: 09:09 - 20.01.2018